۶ کاندیدا از بناب تایید صلاحیت شدند/ شروع رقابت ۶ نفر برای یک کرسی در بناب

شناسه خبر: 18069 |

 

 

فرماندار بناب گفت: هیئت نظارت صلاحیت 6 نفر از نامزدهای انتخابات مجلس دهم از بناب را تایید کرده است.

ولی اله فرج اللهی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، در این خصوص گفت: با صلاحیت گرفتن یکی از داوطلبان که در هیئت اجرایی شهرستان رد شده بود؛ در کل، صلاحیت ۶ نفر از شهرستان بناب توسط هیئت نظارت تایید شده است.

گزارش انعکاس بناب حاکیست،، با رد و عدم احراز صلاحیت ۵ داوطلب از شهرستان بناب، ۶ کاندید از این شهرستان برای کرسی مجلس رقابت خواهند داشت.

شنیده می شود، یکی از نامزدهای ثبت نامی از تبریز، که قصد انتقال به این شهرستان را داشت احراز نشده است.

گفتنی است، برخی از این افرادی که نتوانستند صلاحیت خود را ازشورای نگهبان بگیرند در قالب عدم احراز بوده و لزوما شامل معنی دقیق رد صلاحیت نمی شوند و ممکن است در روزهای باقی مانده تا اعلام رسمی نتایج نهایی در ۱۶ و ۲۸ بهمن صلاحیتشان در هیات نظارت بررسی و تایید شود.

انتهای پیام/ش

چاپ خبر

 

ارسال نظر

7 پاسخ به “۶ کاندیدا از بناب تایید صلاحیت شدند/ شروع رقابت ۶ نفر برای یک کرسی در بناب”

 1. محمد مهدی گفت:

  یاشاسن اعزازی 

 2. شرق زده گفت:

  آیا فرماندار بناب میداند این ۶ نفر باقی مانده وزن یک کاندیدا را هم ندارند؟ از ملکان ۲۱ کاندیدا با مدرک دکتری ثبت نام شده بود ولی از بناب ۳ نفر. این برای شهر ما یک ننگ است. باید سراغ مقصر این اتفاق گشت. فرماندار عزیز ریشه یابی این امر بر عهده کیست؟

 3. آقای جدی فردی باسواد ومتدین و مردمی می باشد

 4. مجتهد گفت:

  خبرهای موثقی در دست هست که ردصلاحیت شدگان باتلاش وکوشش کاندیدایی خاص (مسولین فعلی)صلاحیتشان احراز نشده ودرتلاش است تا باقی رقباراقبل از انتخابات باهر ترفندی از رده خارج کند وکار به روز اخرنکشد.

  ولی مردم اگاهتراز انند که فریب چندین افرادیرابخورند ومطابق میل انان رفتار کنند.

 5. فعال اجتماعی گفت:

  شرق زده گرامی مقصر اصلی این اتفاق آنهایی هستند که در این شهر به انحصار طلبی وقدزت طلبی پرداخته اند و چهره های دانشگاهی را صد راه شان  میدانند. به همین دلیل به فکز مهندسی انتخابات در دوره قبل ودوره حاضر بوده اند. متاسفانه خواسته یا ناخواسته مسئولین اجرائی شهز نیز مطابق میل آنها رفتار کرده و این شهزستان را به این بلا گرفتار کرده اند. به امید آزادی این شهر از این آفتها.

 6. علی گفت:

  با سلام واحترام خدمت همشهریان عزیز همه این ها به علت طایفه باقری بنابی می باشد که به هر قیمتی میخواهند در مسند حکومت باشند.

 7. رحمن گفت:

  سلام
  دانشگاهیان در طول دوره های اخیر که با شخصی متدین رقابت می کنند خودشان عقب می کشند تا آن برادر متدین راحتتر بتواند مردم را به دیانت و تقوا وا بدارد
  تا زمانیکه آن بزرگوار و سایر پرونده سازان بزرگوارشان هستند این وضع ادامه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.