به منظورحمایت از حقوق مصرف کننده؛

نظارت و بازرسی ۲۴ ساعته بازرسین اداره دامپزشکی از اماکن عرضه فرآورده های خام دامی در بناب/ پلمپ یکی از مرغ فروشان متخلف+ تصاویر

 

 

اداره دامپزشکی بناب در طول روزهای گرم تابستان به جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نظارت و بازرسی خود را از اماکن عرضه فرآورده های خام دامی بیشتر کرده اند.

به گزارش انعکاس بناب، مأموران اداره دامپزشکی شهرستان در این روزهای گرم تابستان نظارت و بازرسی از قصابی ها، مرغ فروشان و همچنین وسایل نقلیه حمل فرآورده های خام دامی را به شدت افزایش داده اند.

بازرسین اداره دامپزشکی بناب به صورت تمام وقت و به صورت کاملا سر زده از تمامی اماکن عرضه فرآورده های خام دامی بازدید بعمل می آوردند، تا مردم عزیزمان با اطمینان خاطر از این فرآورده ها استفاده نمایند و وظیفه تمامی اصناف مربوطه این است که با بازرسان اداره دامپزشکی کمال همکاری را داشته باشند چرا که قانون و خواست تمام مردم این است که با اصنافی که فرآورده های غیر بهداشتی و تاریخ گذشته به مردم عرضه می کنند به شدت برخورد شود.

گفتنی است، متأسفانه در هفته گذشته زمانی که بازرسان اداره دامپزشکی در حال نظارت و بررسی وضیعت بهداشت و فرآورده های گوشتی قصابی ها و مرغ فروشان سطح شهرستان بودند، یکی از مرغ فروشان سطح شهر به علت تذکر جدی بازرسان مبنی بر وجود مرغ فاسد در مغازه با آنها درگیر فیزیکی پیدا کرد که نتیجه این عمل ناشایست، پلمپ و تنبیه شدید قضائی برای این کسبه را به دنبال داشت، البته سایر کسبه همکاری بسیار خوبی با بازرسان اداره دامپزشکی داشتند.

اداره دامپزشکی بناب به عنوان متولی بهداشت دام و فرآورده های دامی در طول ۲۴ ساعت شبانه روز با شماره تلفن ۱۵۱۲ آماده رسیدگی به شکایات و پیشنهادات سازنده شهروندان محترم می باشد.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/د.ز

 

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.