در مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات استانی UCMAS IRAN

اعزازی: خانواده ها به مهارت آموزی فرزندان توجه ویژه ای داشته باشند

 

 

مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات استانی UCMAS IRAN با حضور نماینده مردم شهرستان بناب در مجلس شورای اسلامی و رییس هیات نمایندگان استان در تالار معلم تبریز برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، ضیاء الله اعزازی ملکی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های انجام شده توسط موسسه UCMAS IRAN در رابطه با شکوفایی استعداد های دانش آموزان استان، مهمترین مشکل اجتماعی کشور و دغدغه مسئولان را درصد بالای بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی عنوان کرد.

عضو کمسیون آموزشی مجلس از خانواده های حاضر در مراسم خواست که به موضوع مهارت آموزی فرزندان خود توجه ویژه ای داشته باشند تا از همان سنین کودکی مسیر شغلی دانش آموزان در آینده مشخص گردد.

وی خاطر نشان کرد: به منظور حل مشکل بیکاری جوانان، در برنامه ششم توسعه بر آموزش های مهارتی توجه  ویژه ای منظور گردیده است و تلاش این است که آموزش های انجام شده در کشور بر اساس نیاز های بخش صنعت صورت گیرد.

در پایان این مراسم ، ریاست مجمع نمایندگان استان، از معلمان برتر موسسه UCMAS IRAN در استان آذربایجان شرقی تقدیر نموده و برای دانش آموزان منتخب در عرصه مسابقات کشوری و جهانی آرزوی موفقیت نمود.

لازم به ذکر است که پنجمین دوره مسابقات استانی UCMAS IRAN در استان آذربایجان شرقی توسط آموزشگاه علمی اندیشه خلاق، تنها نماینده انحصاری موسسه UCMAS IRAN در استان آذربایجان شرقی و با شرکت ۳۰۹ دانش آموز از تبریز و شهرستان های استان در محل تالار معلم تبریز برگزار گردیده و از رتبه های اول تا سوم سطوح مختلف با اهدای مدال تجلیل شد.

 همچنین بر اساس اعلام  مهران زینالی مدیر آموزشگاه علمی اندیشه خلاق ، ۳۹ نفر از دانش آموزان استان که موفق به کسب رتبه های اول و دوم مسابقات استانی گردیده اند، اواخر مرداد ماه در مسابقات کشوری به میزبانی استان مازندران شرکت خواهند کرد.

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.