با هدف محرومیت زدائی در مناطق روستائی صورت می گیرد؛

ساخت ۷ خانه محروم با همکاری بسیج سازندگی سپاه و کمیته امداد بناب+ تصاویر

شناسه خبر: 36760 |

 

 

احداث و ساخت 7خانه محروم مسکونی با حضور وهمکاری 720 نفر از بسیجیان پایگاههای محلات دانش آموزی دانشجوئی وبسیج سازندگی وکمیته امداد شهرستان در حال تکمیل می باشد.

به گزارش انعکاس بناب، فرمانده سپاه بناب طی بازدید از مراحل ساخت خانه های محروم روستائی گفت: امروز خدمت به محرومین بهترین راه مبارزه با آمریکا در قالب محرومیت زدائی می باشد واین ساخت و سازها در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، و سفارشات امام خمینی (ره)، جهت محرومیت زدایی به ویژه در مناطق روستائی انجام می گیرد.

سرهنگ عمران دوستی از افتتاح  ۷ واحد مسکونی ویژه محرومین در هفته بسیج خبر داد و گفت: احداث و ساخت ۷خانه محروم مسکونی با حضور وهمکاری ۷۲۰ نفر از بسیجیان پایگاههای محلات دانش آموزی دانشجوئی و بسیج سازندگی وکمیته امداد شهرستان در حال اجرا می باشد که انشالله تا هفته بسیج کار ساخت لین خانه ها به اتمام می رسد ودر خود هفته بسیج شاهد افتتاح و تحویل آنها خواهیم بود.

وی در پایان با اشاره به خدمات وسیع بسیج سازندگی سپاه ناحیه بناب گفت: در کنار این طرحها کار مرمت، بازسازی و زیباسازی ۱۰ مدرسه انجام خواهد شد و تا اوایل مهر ماه به اداره آموزش پرورش شهرستان تحویل داده خواهد شد.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/د.ز

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.