اندر احوالات یک پروژه 5 ساله؛

تکمیل پروژه شهر بازی بناب آرزوی چندین ساله مردم/ ۲۰ درصد باقی مانده این پروژه نیازمند توجه جدی شهردار و شورای شهر

شناسه خبر: 38781 |

 

 

پروژه شهربازی بناب به مساحت ۱۸۳۳۰ نزدیک به 5 سال است همچنان نیمه کاره مانده و بنا به گفته سرمایه گذار این پروژه شهرداری تمایلی به تکمیل این پروژه ندارد.

به گزارش انعکاس بناب، روزی خیلی از مسئولان شهرستان دور هم جمع شده و کمر همت بستند، تا برای کودکان و جوانان این شهر یک مجموعه تفریحی ایجاد کنند، تا دیگر نیازی به مجموعه های تفریحی شهرهای هم جوار نشود.

در این خصوص قراردادی با سرمایه گذار بنابی(کاظمی فام) منعقد، و قرار بر این شد، در طول سه سال این پروژه به بهره برداری برسد.

سرمایه گذار بنابی با اشتیاق فراوان شروع به ساخت این مجموعه تفریحی نمود تا در شادی مردم این شهر سهیم باشد، ولی متاسفانه چوب لای چرخ گذاشتن تعداد اندکی از مسئولان آن هم بدلیل سلایق شخصی، این مجموعه تفریحی را بلاتکلیف گذاشته است.

به گفته کاظمی فام نزدیک به پنج سال است بدلیل عدم انجام تعهد از سوی شهرداری این پروژه نیمه کاره مانده است

وی در گفتگو با انعکاس بناب با بیان اینکه شهرداری تمایلی به تکمیل پروژه که تنها ۲۰ در صد آن مانده است را ندارد، گفت: بی توجهی به این پروژه  ضمن آنکه موجبات نارضایتی مردم را فراهم ساخته بلکه خسارات فراوانی نیز به بیت المال وارد نموده است.

سرمایه گذار این پروژه افزود: با افتتاح این پروژه بیش از ۱۰۰ نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم صاحب شغل سالم  وپایدار خواهند شد ولی متاسفانه هیچگونه تلاشی موثر در این راستا انجام نمی گردد.

کاظمی فام اظهار امیدواری کرد و گفت: امید است مسئولین محترم بناب فرمایشات رهبر عزیزمان را فراموش نکرده و با تکمیل این پروژه که آبروی بناب است ضمن خوشحالی مردم؛ اشتغال جوانان بیکار را نیز فراهم سازند.

گفتنی است شهربازی بناب در زمینی به مساحت ۱۸۳۳۰ در مهرماه سال ۹۱ کلنگ زنی شده و هم اکنون تنها ۲۰ درصد از آن باقی مانده است تا آرزوی دیرینه مردم بناب به وقوع بپیوندد.

امیدواریم اینبار با تدبیر اعضای پنجمین دوره شورای شهر و شهردار بناب گره مشکلات این پروژه باز شده و بزودی شاهد بهره برداری آن باشیم

انتهای پیام/ش

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *