به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در بناب برگزار شد+ تصاویر

 

 

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بناب با حضور اعضای شورای تأمین در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب، صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بناب با حضور فرماندار، فرماندهان، مسئولان نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی بناب برگزار شد.

فرمانده انتظامی بناب در حاشیه این صبحگاه مشترک گفت: شعار هفته ناجا در سال ۹۶ امنیت برای مردم و پلیس برای امنیت است و این شعار مفاهیمی را القا می کند که همگی بیانگر رسالت پلیس در خدمت رسانی و ایجاد امنیت برای مردم است.

سرهنگ رمضان الهوردیان با بیان اینکه شهرستان بناب از نظر امنیت رتبه اول در استان را دارا می باشد گفت: استان آذربایجان شرقی در از نظر امنیت امن ترین استان کشور انتخاب شده است و خود بناب نیز رتبه اول امنیت در استان را دارا دارد، که این امنیت نشانگر فعالیت پلیس و همکاری مردم با نیروی انتظامی را نشان می دهد.

فرمانده انتظامی بناب حاشیه نشینی در بناب را یکی از معضلات اصلی شهرستان عنوان کرد و گفت: تمام تلاش پلیس برای ایجاد نظم و امنیت برای تمامی مردم شهرستان و حاشیه نشینان می باشد و خود مردم بخصوص حاشیه نشینان باید همکاری بیشتری با پلیس داشته باشند.

سرهنگ الهوردیان در پایان سخنرانی خود عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بناب در ۶ ماهه اول سال ۹۶ را برای حاضرین تشریح کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم به افسران نمونه و تعدادی از خانواده های شهدای نیروی انتظامی بناب جوایزی به رسم یاد بود اهدا گردید.

گزارش تصویری؛

انهای پیام/داود زیبایی

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *