مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی؛

حق انتفاع زمین را از ۳۰ درصد به ۱۰ درصد خواهیم رساند/ ارائه تسهیلات به شرط خرید زمین در مناطق محروم

شناسه خبر: 39502 |

 

 

مرتضی نیرومند اسکویی گفت: با توجه به افزایش مشارکت بانوان، آذربایجان‌شرقی آمادگی دارد تا حق انتفاع زمین را از 30 درصد به 10 درصد کاهش دهد.

به گزارش انعکاس بناب به نقل از آناج، مرتضی نیرومند اسکویی پیش از ظهر امروز در شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین آذربایجان‌شرقی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه بانوان، اظهار داشت: با توجه به افزایش همکاری میان شرکت‌های سرمایه‌گذاری و بخش امور بانوان استانداری آذربایجان‌شرقی، خوشبختانه در وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز اقداماتی برنامه‌ریزی‌شده است که از بانوان کارآفرین نیز در این عرصه حمایت خواهد شد.

وی افزود: با توجه به نام‌گذاری امسال با عنوان ” اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” و التزام افزایش مشارکت اقتصادی از سوی بانوان در همین حوزه، آذربایجان‌شرقی این آمادگی را دارد تا در صورت ورود بانوان استان به حوزه اقتصادی، تولیدی و صنعتی، سهم نقدی حق انتفاع زمین در شهرک‌های صنعتی را از ۳۰ درصد را به ۱۰ درصد کاهش دهد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی از برگزاری تورهای صنعتی، کلاس‌های مختلف ورزشی و تلاش برای ایجاد خوشه صنعتی بانوان به عنوان یکی از محورهای توسعه خبر داد و خاطرنشان کرد: کسانی که قصد خرید زمین در مناطق محروم را داشته باشند، ما نیز با ارائه تسهیلات ویژه‌ای از آنها حمایت می‌کنیم.

وی در پایان متذکر شد: مطالعه نخستین خوشه کسب‌وکار در اولویت‌های شهرک‌های صنعتی قرار داده شده است، چراکه فعالیت‌های کسب‌وکار بانوان از اهمیت بالایی برخور دارند.

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *