فرمانده قرار گاه حضرت زینب (س)؛

مدافعان حرم سنگر امنیت و آسایش ملت ایران هستند/ رکورد استثایی جبهه مقاوت در نفوذ به قلب دشمن

 

 

فرمانده قرار گاه حضرت زینب (س) امنیت و آرامش امروز جامعه را مرهون خون شهداء، رزمندگان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم دانست.

به گزارش انعکاس بناب، فرمانده قرار گاه حضرت زینب (س) صبح امروز در حاشیه همایش گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی با اشاره به اینکه اروپا و آمریکا از سازمان دهندگان اصلی داعش هستند گفت: سردمداران اروپا و آمریکا از اینکه داعش از سویه و عراق به این مناطق نقل مکان کنند در هراس هستند و خودشان خواهان نابودی داعش شده اند.

سرداررحیم نوعی اقدم افزود : آمریکا در مدت ۷ سال جنگ داعش با سوریه و عراق با بکار گیری تمام توانمندی ها نتوانست به هدف خود برسد چون با سدی بنام مدافعان حرم مواجه گردید.

وی تعویض حاکمیت سوریه و عراق، شکستن خاکریز لبنان در مقابل اسرائیل و هدف قرار دادن مرزهای ایران را از مهمترین اهداف استکبار در نا آرامی های سوریه و عراق اعلام کرد و گفت: در حالی که رهبر سوریه در آستانه حذف قرار گرفته بود بافرمان حضرت آیت ا… خامنه ای با استواری تمام به حکومت خود ادامه داد.

نوعی اقدم  با اشاره به اینکه ایران کمر ابرقدرت ها و استکبار را شکسته است گفت: به هیچ وجه در ایران نا امنی احساس نخواهد شد و برنامه های کشور تحت تاثیر شعارهای دشمنان قرار نخواهد گرفت چرا که مقام معظم رهبری در نهایت شجاعت و درایت حیله های دشمن را نقش بر آب می سازند.

فرمانده قرار گاه حضرت زینب (س) شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و همچنین مدافعان حرم را سنگر امنیت و آسایش ملت عنوان کرد و گفت: این شهدا از بدن های خود به عنوان سنگر در مقابل نفوذ دشمن استفاده کردند و از جان و ناموس خود برای دفاع از این انقلاب و نظام گذشتند تا امروز ما در امنیت و آسایش کامل زندگی کنیم.

سردار نوعی اقدم افزود: به حرمت شهدای مدافع حرم در حال حاضر ایران اسلامی مورد اهمیت جهانی قرار گرفته است چرا که مدافعین حرم با نثار جان خود اجازه نمی دهد به ملت ایران بی حرمتی شود.

وی با اشاره به موفقیت های جبهه مقاومت گفت: رکود بیشترین نفوذ در عمق دشمن توسط نیروهای منسجم و قوی ۱۵ کیومتر بود که در یکی از عملیات های اخیر جبهه مقاومت رزمندگان توانستند ۷۵ کیلومتر در خاک دشمن نفوذ کنند که یک رکود دست نیافتنی است.

در آغاز این مراسم کریم عباسیان رئیس دانشگاه سراسری بناب از شهید حججی بعنوان الگویی بزرگ برای ایثار و شهادت نام برد و افزود:مشکل استکبار جهانی موجودیت نظام جمهوری اسلامی است و هدف بزرگ آنها ایران هراسی،ضربه زدن به ایران و سلب آسایش مردم هست.

وی افزود:شهادت غریبانه و حسین گونه شهیدانی چون حججی و شهدای جبهه مقاومت بزودی طومار گروهک تکفیری و داعش را در هم خواهد پیچید.

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *