دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بناب؛

منشاء بیش از ۸۰ درصد جرائم مربوط به اعتیاد است

شناسه خبر: 39894 |

 

 

دادستان عمومی و انقلاب بناب در جلسه مشترک ستاد پیشگیری از جرائم و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان علت 80 درصد از جرائم را اعتیاد عنوان کرد.

به گزارش انعکاس بناب، علیرضا دهقان در جلسه مشترک ستاد پیشگیری از جرائم و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بناب با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرم یک فرآیند است؛ اظهار داشت: تمام ادارات، سازمان ها و نهادها باید در این فرآیند شرکت کنند.

وی به استفاده از ظرفیت بسیج نیز برای ناامن سازی اماکن تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی تأکید و تصریح کرد: این طرح با هدف ارتقای ضریب امنیت مناطق حاشیه شهر و مناطق روستایی توسط بسیج اجرا می شود و قطعاً استفاده از ظرفیت بسیج در امر مبارزه با تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی به نیروی انتظامی و اداره اطلاعات کمک خواهد کرد.

این مقام قضایی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ اظهار کرد: منشاء بیش از ۸۰ درصد جرائم مربوط به اعتیاد است.

دهقان خاطرنشان کرد: تولید و توزیع مواد مخدر خود مولد آسیب‌های دیگری همچون مفاسد اجتماعی و طلاق است از این رو با اجرای این طرح می‌توان از بروز آسیب‌های اجتماعی دیگر پیشگیری کرد.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *