همزمان با سراسر کشور؛

راهپیمایی پرشور مردم روزه دار بناب در روز جهانی قدس+ تصاویر

 

 

مردم روزه دار بناب باری دیگر با حضور شکوهمند خود در راهپیمای روز جهانی قدس ثابت کردند که همیشه پای ارزش ها و آرمان های انقلابی خود استوار هستند و با حضورشان جواب دندان شکنی به تمام دشمنان داخلی و خارجی دادند.

به گزارش انعکاس بناب، صبح امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، در آیین راهپیمایی روز قدس مردم ولایتمدار و روزه دار شهرستان بناب به همراه مسئولان همانند سالیان گذشته در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در صحنه حضور پیدا کردند و  با شعارهای ˈمرگ براسراییل ˈو ˈمرگ بر آمریکا ˈ بار دیگر انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی ابراز داشتند.

دراین راهپیمایی با وجود گرمای زیاد مردم همیشه در صحنه بنابی با دهان روزه از پیر و جوان، زن ومرد در تبعیت از فرمان معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) حضور پررنگی از خود نشان دادند.

در این روز با شکوه که یک پاسخ کوبنده به تمام تهدیدات و یاوه گوی های برخی از رژیم های منحوس  و دست نشانده های صهیونیسم جهانی بود، کودکان و نوجوانان با والدین خود نیز حضور پیدا کردند تا مشق استکبار ستیزی را تمرین کنند.

گفتنی است مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با قرائت قطعنامه پایانی در مصلی اعظم این شهرستان خاتمه یافت و مردم همیشه در صحنه بناب به صورت منسجم در نماز جمعه عبادی سیاسی به امامت حجت الاسلام باقری بنابی شرکت کردند.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.