به گزارش انعکاس بناب، حسینعلی فتحی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب از آمادگی جهاد کشاورزی جهت توزیع مرغ با قیمت دولتی خبر داد و گفت: متقاضیان اعم از ادارات و فروشگاه می توانند با مراجعه به این اداره نسبت به دریافت فرم معرفی نامه به امور پشتیبانی دام، اقدام کنند. رئیس جهاد […]

به گزارش انعکاس بناب، حسینعلی فتحی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب از آمادگی جهاد کشاورزی جهت توزیع مرغ با قیمت دولتی خبر داد و گفت: متقاضیان اعم از ادارات و فروشگاه می توانند با مراجعه به این اداره نسبت به دریافت فرم معرفی نامه به امور پشتیبانی دام، اقدام کنند.

رئیس جهاد کشاورزی بناب قیمت مرغ منجمد دولتی را ۶ هزارو ۳۲۰ تومان اعلام کرد و گفت: این قیمت برای عرضه به فروشگاه و نهادها می باشد و آن ها می بایست مرغ را با قیمت ۶ هزارو ۷۵۰ تومان به فروش برسانند.

فتحی عدم فروش مرغ توسط مرغداری ها را خلاف قانون اعلام کرد و گفـت: مرغداران می بایست هنگام بلوغ کامل مرغ و آماده شدن جهت کشتار آن ها را به کشتارگاه ها تحویل دهند در غیر این صورت این کار احتکار محسوب شده و بامرغداران خاطی طبق قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/داود زیبائی