جانشین سپاه عاشورا در جمع دانشگاهیان بناب؛

دشمنان تحمل دیدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب را ندارند/تفکر بسیجی و شهادت کلید موفقیت انقلاب است/ قدرت نمایی آمریکا رو به اتمام است

 

 

جانشین سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه دشمنان تحمل دیدن جشن 40 سالگی انقلاب را ندارند، گفت: آمریکا و سایر مستکبران جهانی از ابتدا دوست نداشتند کشوری مثل ایران از سلطه آن ها خارج و به استقلال برسد.

به گزارش انعکاس بناب، سردار اصغر عباسقلی زاده ظهر امروز در چهارمین یادواره شهدای دانشگاهی بناب که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی بناب برگزار شد، با بیان اینکه از ابتدای تاریخ وحدت و بسیج کلید موفقیت امت ها بوده است، اظهار داشت: از ابتدا هر کشوری که در آن وحدت و بسیج وجود داشت استقلال و آزادی داشت و آنهایی که به این دو اهمیت نداند گرفتار سلطه استکبار و غارت بیگانگان قرار گرفتند.

جانشین سپاه عاشورا با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و با تکیه بر وحدت و بسیج توانست به استقلال و آزادی برسد، تصریح کرد: در این راه شهدا در حفظ و پایداری انقلاب از مهمترین هستی خود یعنی جانشان گذشتند تا ما امروز در آزادی، امنیت و خارج از سلطه مستکبران زندگی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: تا قبل از ظهور انقلاب اسلامی بخش های زیادی از مرزها، منابع و مناطق مهم از این کشور جدا و در اختیار بیگانگان قرار گرفتد اما با ظهور انقلاب به رهبری امام خمینی (ره) و فداکاری های تاریخی شهدا و رزمندگان در هشت سال جنگ نابرابر استکبار جهانی علیه این ملت اجازه ندادیم وجبی از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

جانشین سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه دشمنان تحمل دیدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب را ندارند، گفت: آمریکا و سایر مستکبران جهانی از ابتدا دوست نداشتند کشوری مثل ایران از سلطه آن ها خارج و به استقلال برسد و تمام تلاش خود را برای فروپاشی این انقلاب کردند اما تفکر بسیجی، ولایی و شهادت مانع خواسته آن ها شد.

این مقام نظامی قدرت نمایی آمریکا در جهان در پایان راه خود دانست و گفت: از ابتدای خلق بشریت مردم زور و استکبار را تحمل نکردند و بر علیه قدرت ها ایستادند و پیروز شدند و امروز نیز کشورهای قدرتمند جهان مانند چین، روسیه، ایران و کشورهای اروپایی در مقابله با زورگویی های آمریکا بسیج شده اند.

وی تصریح کرد: آمریکا ذاتا جنگ و خونریزی را دوست دارد و در سالیان گذشته با بهانه حقوق بشر در کشورهای زیادی کودتا راه انداخت و بسیاری از مردم بی گناه در این راه کشته و یا زخمی شدند.

سردار عباسقلی زاده با ابراز تاسف از اینکه کشورهای همسایه و عربی مانند عربستان امنیت و هستی خود را در وجود آمریکا می بینند، اذعان داشت: روسای آمریکا علنا به جهانیان می گویند که این کشورها برای ما همانند گاو شیرده هستند که این بدترین توهین به یک حکومت و ملت به حساب می آید.

جانشین سپاه عاشورا در پایان پیروی از فرامین ولایت فقیه را در مقابله با استکبار و پیشرفت کشور ضروری دانست و گفت: شهدا در تمام وصایای خود بر این نکته مهم اشاره کرده اند و از ما خواسته اند راه آن ها را فراموش نکنیم و از انقلابمان دفاع کنیم.

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *