با حضور پرشور دانشجویان؛

مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور بناب برگزار شد+ تصاویر/ فرماندار: مطالبات دانشجویان نباید صنفی باشد

 

 

صبح امروز به مناسبت 16 آذر روز دانشجو مراسم گرامیداشتی با حضور پرشور دانشجویان و مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب، امین رفیعی در این مراسم با بیان اینکه مطالبات دانشجویان باید با مطابات دانش آموزی فرق داشته باشد، اظهار داشت: مشکلاتی از قبیل خوراک، خوابگاه، بهداشت و غیره در همه دانشگاه ها وجود دارد اما این ها نباید مطالبه اصلی دانشجویان باشد.

فرماندار بناب با تاکید بر اینکه مطالبات دانشجو نباید صرفا مطالبه صنفی باشد، یادآور شد: دانشجویان در ۱۶ آذر ۱۳۳۲ در مقابله با دخالت های آشکار بیگانکان بخصوص آمریکا وارد صحنه شدند و پایه های انقلاب جدیدی را بنا نهادند.

وی ورود دانشگاهیان در حل مشکلاتی مهم روز جامعه را خواستار شد و گفت: در حال حاضر مشکلات بیکاری و آسیب های اجتماعی به شدت در زندگی مردم مشاهده می شوند و دانشجو می بایست با راهکار های مناسب خود در کنار مسولان باشند و ایده ها و مطالبات خود را مطرح کنند.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب با تاکید بر اینکه دانشجویان باید مطاله گری بیشتری نسبت مشکلات و نیازهای کشور داشته باشند، گفت: اینکه دانشگاهیان منتظر باشند تا مسئولان سراغ تک به تک آن ها بروند و از آنها راهکار و مشورت بخواهند شدنی نیست و این دانشجویان هستند که می بایست در همه صحنه ها پای کار و کنار مسئولان باشند.

در ادامه این مراسم رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان بناب با بیان اینکه استکبار جهانی همواره با اشکال مختلفی وجود دارد، اظهار داشت: امروز هدف جدید دشمنان انقلاب جوانان و دانشجویان این کشور هستند و سعی می کنند بر افکار و عقاید قشر جوان کشور نفوذ کنند.

سعید رادمرد با  تاکید براینکه تمرکز دانشگاهیان می بایست در دو حوزه علمی و فرهنگی باشد، افزود: لازمه این کار این است که تمام دانشگاهیان چه دانشجویان، اساتید و مسئولان در راستای ارتقای کیفیت آموزش باشد.

وی در پایان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور بناب همواره در چند سال اخیر در راستای تولید علم، بالا بردن سطح آموزش و فراهم کردن امکانات رفاهی برای دانشجویان خود قدم برداشته است، گفت: در ادامه این راه با کمک دانشجویان و اساتید از تمام امکانات و ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد تا سطح کیفیت آموزشی دانشگاه را بالاتر ببریم.

گفتنی است: در پایان این مراسم به دانشجویان ممتاز در حوزهای علمی و ورزشی با هدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر و قدردانی شد.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/ داود زیبائی صادق

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *