رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب؛

امسال جشن پیروزی انقلاب با شکوه هر چه تمام برگزار می شود/ تمام نهادهای دولتی و غیر دولتی عملکردشان را به مردم بگویند

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب گفت: به کوری چشم دشمنان امسال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با شکوه و عظمت بیشتری نسبت به سالیان گذشته برگزار خواهد شد.

به گزارش انعکاس بناب، حبیب صدقی صبح امروز در جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر شهرستان بناب با بیان اینکه دشمنان چشم دیدن برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را ندارند، اظهار داشت: این جشن امسال با شکوه و عظمت بیشتری نسبت به سالیان گذشته برگزار خواهد شد و بنا به تاکید مقام معظم رهبری دشمنان آرزوی خود را به گور خواهند برد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب با بیان اینکه سبقه انقلاب اسلامی بر پایه فرهنگی است، گفت: اولین و بالاترین هدف انقلاب اسلامی تحول فرهنگی در این کشور بود تا علاوه بر عدم وابستگی به غرب سایر اهداف و پیشرفت ها حاصل شود.

وی افزود: امروز فرهنگ انقلابی و اسلامی ایران به سرعت در حال گسترش در بین ملت ها است و این چیزی نیست که به مذاق دشمنان خوش آید چراکه با گسترش تفکر انقلابی، مستکبران دیگر توان زورگویی به کشورها و ملت های ضعیف را نخواهند داشت.

صدقی با تاکید بر اینکه امسال به کوری چشم دشمنان چهلمین سالگرد انقلاب باید هرچه با شکوه تر برگزار شود، افزود: تمام نهادهای دولتی و غیر دولتی باید برنامه خود چه در قالب شهرستانی و چه درون اداره ای را با تمام امکانات و پتانسیل برگزار کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب نقش رسانه ها در انعکاس برنامه های دهه فجر امسال را بی بدیل دانست و گفت: رسانه و فضای مجازی یعنی یک فرصت برای بازتاب اخبار که دشمنان از این وسیله ارتباطی بهتر از ما استفاده می کنند و توانسته اند با بهرهوری درست از فضای مجازی به اهداف خود برسند.

وی ارائه کارنامه چهل ساله نظام توسط هر نهادی را بسیار مهم دانست و گفت: از همه ادارات شهرستان درخواست داریم عملکرد اداره خود را از هر طریقی به اطلاع مردم برسانند تا همه متوجه شوند که از اول انقلاب تا به امروز چه خدماتی ارائه و پیشرفت هایی حاصل شده است.

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.