مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب؛

گویا برخی از خواص از اسم فتنه خوششان نمی آید / بیانات رهبری فصل الخطاب است / تاریخ نشان داده، کسانی که مقابل فرامین و نصایح رهبری ایستاده اند، سلب توفیق در مسیر انقلاب شده‌اند

 

 

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب به اظهارات نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، علی مطهری واکنش نشان داد.

به گزارش انعکاس بناب، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رنجبر در گفتگو با خبرنگاران گفت: باید از نائب رئیس مجلس، جناب آقای مطهری جویا شد که منظورشان از مطرح کردن چنین الفاظی آن هم خطاب به مقام معظم رهبری چیست و با چنین الفاظی چه هدفی را دنبال می‌کند.
رنجبر در ادامه اشاره ای به دیدار مقام معظم رهبری با خانواده شهدا کرد و گفت: مقام معظم رهبری در دیدار خانواده شهدا فرمودند: “اینکه آمریکایی‌ها گفتند سال ۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد؛ ممکن است سال ۹۷ جنجال کنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند. همه، حواس‌شان را جمع کنند.” معظم له فرمودند هوشیار باشیم چون دشمن از ما سیلی خورده است و به دنبال فتنه‌ی دیگری است.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: سئوال ما از جناب آقای مطهری این است؛ آیا این تلنگر رهبری برای بیداری مسئولین و ملت از فتنه‌ی جدید نیست؟
وی ادامه داد: متاسفانه عده ای از خواص به اسم فتنه حساسیت دارند و این اسم تداعی بدی به آنها دارد.
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب، سخنان مطهری را شائبه انگیز دانست و گفت: صحبتهای آقای مطهری این شائبه را بوجود می آورد که ایشان در مقابل بیانات رهبری قرار گرفته اند و تاریخ نشان داده، کسانی که مقابل فرامین و نصایح رهبری معظم که همانا راه انبیاست می‌ایستند و خلاف جریان زلال و با بصیرت ولایت قدم برمی‌دارند، حداقل اتفاقی که در زندگی آنها رخ می‌دهد سلب توفیق در پیمودن مسیر انقلاب است.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر رنجبر در ادامه خطاب به دکتر مطهری گفت: بنده به جناب آقای دکتر علی مطهری خطاب می کنم؛ شما بعنوان نائب رئیس مجلس در صحن مقدس مجلس شورای اسلامی قسم یاد کرده اید به حفظ دستاوردهای نظام و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی؛ اینچنین سخنانی شایسته جایگاه حضرتعالی نیست؛ این سخن یعنی زیر سئوال بردن منویات مقام معظم رهبری.
رنجبر در بخشی از سخنان خود در خصوص توبیخ نماینده سراوان بعلت استفاده از الفاظ ناشایست گفت: زمانیکه جناب آقای مطهری و اعضای هیات رئیسه مجلس برخورد و الفاظ نماینده سراوان را ناشایست دانسته و به ایشان توبیخ درج در پرونده صادر کردند؛ رفتار و سخنان ناشایست نایب رئیس مجلس نیز کمتر از برخورد نماینده سراوان نبود و مستحق تذکر کتبی می باشد.
وی در خصوص نقش بی‌نظیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در کنترل فتنه ۸۸ گفت: همه مؤلفه‌های یک فتنه ی همه جانبه در جریان فتنه سال ۸۸ مصداق عینی داشت و دشمنان برنامه وسیع و از پیش تعیین شده‌ای برای سرنگونی انقلاب اسلامی داشتند؛ با این حال نقش مقام معظم رهبری در کنترل بحران، بی‌نظیر و بی‌بدیل بود و حرکت خودجوش مردم در ۹ دی ۸۸ بدون حضور مسئولین و در حمایت اصل ولایت فقیه و پیروی از مقام معظم رهبری، حکایت از بصیرت بالای مردم ایران اسلامی دارد و حضرت آقا با تحلیل درست حوادث بعد از انتخابات و این‌که فتنه‌ای عمیق در راه است و ریشه در گذشته دارد و با به‌کارگیری سیاست شفاف‌سازی، بصیرت‌افزایی و برخورد نرم و با مدارا و قاطعیت توأمان در مواجهه با جریان فتنه، مدیریت مثال زدنی‌ ای داشتند.
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه در پایان خطاب به دکتر علی مطهری گفت: بنده بعنوان یک طلبه به شما توصیه می کنم که هیچ موقع بر خلاف ولایت موضع نگیرید، مطالبی نفرمائید که بعداً موجب پشیمانی شود؛ شما منتصب به شهید علامه مطهری (رضوان الله تعالی علیه) هستید، شما هم فرزند خلف آن بزرگوار باشید.

پایان خبر / فتحی زاده

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.