استاندار آذربایجان‌شرقی عنوان کرد؛

رویش‌های انقلاب بیش از ریزش‌های آن است/دشمنان از حربه‌چینی خسته شده‌اند

شناسه خبر: 53146 |

 

 

پورمحمدی گفت:انقلاب اگر یک ریزش داشته باشد، ده ها رویش دارد.

به گزارش انعکاس بناب به نقل از آناج، محمدرضا پورمحمدی در اختتامیه کنگره فرهنگ و هنر سپاه و جشن انقلاب، اظهار کرد: به روح بلند شهدا و امام راحل که موهبت الهی به نام انقلاب را به ارمغان آوردند، ادای احترام می‌کنیم.

وی با بیان این‌که بخشی از دستاوردهای انقلاب در قالب نمایشگاه چهل سالگی به نمایش گذاشته شده است، گفت: دستاوردهای مادی، عمرانی و خدماتی یک سوی دستاوردهای انقلاب است، اما هویتی که انقلاب به ما ارزانی کرده و افتخاری که هر ایرانی به عنوان انسانی مستقل و آزاده در وجودش حس می‌کند، دستاوردی بس بزرگ و ارزشمند است.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به تعداد روزنامه‌ها، سایت‌های خبری و تشکل‌ها در استان، گفت: در کدام کشور به اندازه جمهوری اسلامی ایران، مردم سالاری وجود دارد؟ هر سال بطور متوسط یک انتخابات در کشور برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که چهل سالگی سن بلوغ است و ما تازه در ابتدای راه قرار داریم، افزود: دشمنان از حربه چینی خسته شده‌اند و تاکنون نیز هر آنچه که به فکرشان می‌رسید انجام دادند، اما مستأصل شده و انقلاب چون طوفان در مسیر خود پیش می‌رود.

پورمحمدی با بیان این‌که انقلاب از بسیاری فراز و فرودها عبور کرده است، گفت: در سایه جنگ صنایع هوا و فضای کشور این چنین رشد کرد و تحریم‌ها نیز هرچند مشکلاتی ایجاد می‌کند اما قطعا از این توطئه‌ها عبور خواهیم کرد و شرایط به نفع کشور تمام خواهد شد.

وی به دستاوردهای عظیم انقلاب و وجود جوانان انقلابی و متدین اشاره کرد و گفت: انقلاب اگر یک ریزش داشته باشد، ده ها رویش دارد.

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.