همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛

میدان فرهنگ بناب افتتاح و به بهره برداری رسید+ تصاویر/ شهردار: المان اصلی این میدان به زودی نصب خواهد شد

 

 

ظهر امروز میدان فرهنگ واقع در بلوار رسالت تقاطع دو محاه فرهنگیان3 و محله آب شمالی با حضور مسئولان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش انعکاس بناب، میدان ورودی شهرک فرهنگیان ۳ با هدف اتصال خیابان آب به اتوبان رسالت و محله فرهنگیان ۳ با حضور نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مسئولان ادارت شهرستان و جمع کثیری از اهالی افتتاح و به بهره برداری رسید.

شهردار بناب در حاشیه این مراسم با بیان اینکه سیمای عمومی شهری بناب، پیادره روها و آسفالت محلات وضیعت خوبی ندارند، اظهار داشت: وقتی در کوچکترین شهرداری های کشور کارخانه شن و ماسه و آسفالت سازی وجود دارد نبود این دو ابزار مهم در شهر بزرگی مانند بناب تعجب آور به نظر می رسد.

محبوب تیز پاز با تاکید بر اینکه شهرداری انجام کارهای زیر بنایی را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: توجه به کیفیت بسیار مهم تر از کمیت است و اگر به این اصل توجه داشته باشیم پروژه ها سالیان سال مفید وکارآمد خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۲ میلیارد ریال برای ساخت میدان فرهنگ هزینه شده است، افزود: المان گلدان شکل این میدان به صورت موفقتی نصب شده است و در آینده نزدیک المان اصلی و زیبایی با اعتباری حدود ۷۰۰ میلیون ریال در این میدان قرار نصب خواهد شد.

شهردار بناب در پایان با اذعان بر اینکه مدیریت شهری امروز پویا و علمی است، گفت: با توجه به رشد جمعیت شهرها و به تبع آن افزایش وسایل نقلیه باید از مدیریت شهری پیشرفته به همراه ابزار آلات و تکنولوژی های جدید بهره برد.

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.