همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی ایران؛

شور شکوه مردم ولایتمدار شهرستان بناب در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن+ تصاویر

 

 

مردم ولایتمدار شهرستان بناب همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراه با مردم سراسر کشور با حضور با شکوه خود در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن جواب دندان شکنی به دشمنان دادند.

به گزارش انعکاس بناب، راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن ماه در بناب که از ساعت ۱۰:۳۰ صبح از مقابل مصلی اعظم و میدان امام حسین(ع) آغاز شده بود مملو از جمعیتی بود که از ابتدای صبح خود را به نقطه شروع راهپیمایی رسانده بودند و با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با شعارهای «الله‌اکبر»، « لا اله الا الله»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و دیگر شعارهای انقلابی، خشم و انزجار خود را به دشمنان و مستکباران جهانی نشان دادند.

مردم همیشه در صحنه بناب، امسال با حضور باشکوه تر خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن عزم خود را برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای ۴۰ سال انقلاب اسلامی جزم کرده و به جهانیان نشان دادند که هیچگاه دست از آرمان های خود بر نمی دارند و اجازه نخواهد داد دشمنان نقشه های شوم خود را در این کشور پیاده کنند.

امین رفیعی در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن با بیان اینکه چهلمین سالگرد با شکوه انقلاب اسلامی را به کوری چشم دشمنان با شکوه هر چه بیشتر برگزار کردیم، اظهار داشت: مردم شهرستان بناب همانند سایر مردم کشور با حضور بی نظیر خود در این راهپیمایی نشان دادند علی رغم همه کارشکنی های دشمنان روز به روز شاهد اقتدار انقلاب و نظام هستیم.

فرماندار بناب با تاکید بر اینکه نسل های جدید انقلاب همان راه شهدا و آرمان اصلی انقلاب را ادامه می دهند، گفت: امروز زن و مرد، پیر و جوان و در کل همه اقشار جامعه در این راهپیمایی مهم شرکت کردند و این موضوع را به اثبات رسانند که پس از ۴۰ سال از گذشت پیروزی انقلاب این مردم همچنان پیرو ولی فقیه خود هستند و اجازه دخالت در امور کشورشان را به بیگانگان نخواهند داد.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در ۴۰ سال اخیر گفت: قبل از انقلاب این کشور در تمام عرصه ها کاملا به بیگانگان وابسته بود اما امروز بر برکت انقلاب و رهبری ولی فقیه، ایران خود جزو چند کشور قدرتمند دنیا در همه عرصه ها به شمار می رود.

رفیعی افزود: ایران امروز از نظر قدرت نظامی به درجه ای رسیده است که بزرگترین قدرت های جهانی جرات تجاوز به خاک این کشور را ندارند که همه این دستاوردها مرهون خون شهدایی است که در ابتدای انقلاب از خون خود گذشتند تا ما امروز به این جایگاه برسیم.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب در پایان ضمن تشکر و قدردانی از حضور پرشور مردم شهرستان بناب در این راهپیمایی گفت: مردم بناب همیشه نشان داده اند با وجود همه مشکلات و گرفتاری ها به عهد خود به این انقلاب وفا دار هستند و همه هستی خود را فدای انقلاب و ولی فقیه خود می کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم قطعنامه پایانی با لبیک های مستحکم مردم حاضر در این راهپیمایی قرائت شد.

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش/

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *