جوابیه مدیر عامل شرکت ثمین طوس خاوران به اظهارات شهردار بناب در خصوص پروژه شهر بازی فدک؛

آقای شهردار، زیر سئوال بردن قراردادها عملا توهین به عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر است/ قراردادها در سازمان بازرسی کل کشور بررسی شده و ابهامی وجود ندارد/ با مردم با صداقت صحبت کنیم

شناسه خبر: 53722 |

 

 

مدیر عامل شرکت ثمین طوس خاوران نسبت به اظهارات شهردار بناب در مصاحبه با این رسانه، واکنش نشان داده و جوابیه ای را صادر کرد.

به گزارش انعکاس بناب، متن جوابیه به شرح زیر است:
با سلام و عرض ادب به شهردار محترم و مردم فهیم شهرستان بناب در جواب به فرمایشات آن مقام مسئول لازم به ذکر است
اولا: خوشحالم که بعد از شش سال شهردار محترم از علت تاخیر در افتتاح شهربازی فدک پرده برداشت ولی ای کاش پرده بر روی حقایق و واقعیت های موجود نکشیم و حداقل با مردم صادق باشیم و واقعیت ها را بگوییم، چون مردم بهتر از ماها میدانند چرا این پروژه نیمه کاره مانده است.

جناب اقای شهردار؛ قراردادهای فی مابین ضمن اینکه خام و بدون تفسیر بسته نشده بلکه این قرارداد ها در طول این هفت سال دو بار در بازرسی کل کشور در آذربایجان شرقی توسط متخصصین مورد بررسی قرار گرفته و هیچگونه ابهام؛ ناقصی و یا خام بودن در قراردادها تشخیص داده نشده است. و از طرفی اگر قراردادها دارای ابهام یا خام و بدون تفسیر بوده چرا بعد از گذشت شش سال عنوان میشود؟ و آیا چنین ادعایی از نظر حقوقی درست است؟؟؟ ضمن آنکه قراردادها بتوسط کارشناسان مجرب امور قرارداد ها و امور حقوقی شهرداری تنظیم شده و مورد تایید اعضاء محترم شورای شهر آن زمان قرار گرفته و چنین ادعایی و زیر سئوال بردن قراردادها عملا توهین به عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر میباشد.

ثانیا: شهرداری بایستی قبل از فراخوان وجذب سرمایه گذار بایستی اعتبار لازم را جهت مشارکت در احداث شهربازی تامین و سپس اقدام به انجام مزائده و تنظیم قرارداد باسرمایه گذار مینمود ولی متاسفانه عدم تامین اعتبار قبل از تنظیم قراردادها و همچنین وضعیت مالی نامساعد شهرداری که بر همگان روشن است موجب گردیده شهرداری نتواند در طول شش سال هیچ یک از تعهدات خویش را انجام دهد. و همین امر و وجود سلایق های مختلف و….. باعث عدم افتتاح شهربازی تاکنون شده است نه خام و ناقص بودن قراردادها.

ثالثا: شهرداری درطول شش سال به هیچ یک از تعهدات خویش پایبند نبوده و بعد از شش سال تنها توانسته محوطه شهربازی را که طبق قرارداد شماره ۹۵۳۹_۱۳۹۴/۰۴/۲۹ بایستی کفپوش فیال میشد آسفالت نماید که آنهم بدلیل عدم انجام آزمایشات لازم قبل از آسفالت؛ در حال تخریب است.

رابعا: شهردار محترم جنابعالی مدعی شدید حقیر از بند های قرارداد ها سوء استفاده نموده و امتیازات زیادی نصیبم شده و پایبند تعهدات نیز نیستم ولی بیان نکردی در بندهای قرارداد چی هست که حقیر بتوانم از آنها سوء استفاده نمایم و یا امتیازات زیادی نصیبم گردد جزء اینکه در بند های قرارداد تنها موضوع قرارداد و تعهدات طرفین مشخص شده و قرار شده برای مردم این شهر یک شهربازی بسازیم و در طول شش سال بجز سرگردانی خودم و سرمایه ام و هر ماه سه بار از مشهد به بناب اومدن و برگشتن هیچ امتیازی شامل حال ما نشده است و آیا در طول این شش سال شهرداری به کدام یک از تعهدات خویش عمل نموده است؟ در حالیکه اینجانب در طول شش سال علاوه بر انجام تعهدات خویش بیش از ۴/۲۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال نیز از تعهدات شهرداری را انجام داده که تامین دلیل صادره از سوی مقامات قضایی شهرستان بناب که با جلب نظر کارشناس رسمی دادگستری انجام گرفته موئد صحت اظهارات حقیر بوده که یک نسخه آن نیز تقدیم جنابعالی گردیده است ولی ریالی تاکنون در طول شش سال پرداخت نشده است تا بتوانیم نسبت به تجهیز کامل شهربازی اقدام نماییم.

بیش از دو میلیارد تومان نیز در طول این شش سال بدلیل عدم انجام تعهد از سوی شهرداری متحمل خسارت شده ام و بیش ازصد نفر جوان بیکار نیز در طول شش سال از اشتغال محروم و مردم این شهر نیز از حداقل امکانات تفریحی محروم شده اند؟؟؟ آیا بنظر شما بزرگوار؛ این نوع تحت تظلم قرار گرفتن از سوی شهرداری را؛ سوء استفاده کردن از بند های قرارداد معنی میکنید؟؟؟ آیا این است حمایت شما بعد از شش سال از سرمایه گذاری که شش سال صادقانه سرمایه اش را برای آبادانی به این شهر آورده؟؟؟؟ و آیا فکر نمیکنید چنین رفتارها موجب فرار سرمایه گذاران بومی و غیر بومی از این شهر خواهد شد و هیچ سرمایه گذاری با مشاهده چنین رفتارها رغبتی برای سرمایه گذاری در این شهر و همکاری با شهرداری نخواهند داشت ؟؟؟ و با تکرار اینگونه رفتارها مانع آبادانی شهرمان خواهی شد.

خامسا: اینجانب ضمن اینکه هیچگونه شکایتی بعد از جلسه مورخه ۹۷/۱۰/۵ به دادگستری تسلیم ننموده ام بلکه انتظار دارم شهرداری بجای اینکه توپ را به میدان این شرکت بیندازد و حقیر را بعد از گذشت شش سال به سوء استفاده از بندهای قرارداد متهم سازد و به فکر تنظیم قرارداد جدید آنهم پس از انجام هشتاد درصد عملیات فیزیکی پروژه بتوسط این شرکت باشد، به قراردادهای منعقد شده سال ۹۱ احترام گذاشته و پایبند بوده و با مردم با صداقت صحبت کنیم.

اینجانب در خاتمه اعلان امادگی مینمایم دست به دست هم داده و این پروژه تفریحی که نیاز مبرم مردم این شهر بوده و اشتغال بیش از صد نفر جوان بیکار را فراهم خواهد ساخت بعد از گذشت شش سال و قبل از سال۱۳۹۸ که تنها۲۰ درصد به تکمیل پروژه مانده است و با نصب انشعابات و اتمام پل که آنهم جزء تعهدات شهرداری بوده اتمام رسونده تا بتوانیم شادی ونشاط کودکان و جوانان این شهر عزیزمان را فراهم سازیم.

اینجانب به مردم شریف؛ فهیم و شهید پرور شهرستان بناب در همینجا قول میدهم در صورتی که انشعابات و پل عابر بین پارک و شهربازی تکمیل گردد این شهربازی را در اندک زمان به یکی از زیباترین و مجهزترین شهربازی منطقه به لطف خداوند منان و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهرمان تبدیل خواهم کرد تا علاوه بر مردم این شهر بلکه میهمانان وتوریست های عزیز و مردم شهرهای همجوار نیز از این مجموعه تفریحی مجهز  بهره مند گردند. انشالله
مدیر عامل شرکت ثمین طوس خاوران کاظمی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *