اولین همایش علمی ارتباط با صنعت دانشگاه بناب برگزار می‌شود

شناسه خبر: 54091 |

 

 

رئیس کارگروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه بناب از برگزاری اولین همایش علمی ارتباط با صنعت دانشگاه بناب خبر داد.

به گزارش انعکاس بناب، داود جهانی در جمع خبرنگاران در این رابطه گفت: اولین همایش ارتباط با صنعت دانشگاه بناب پس از همفکری با اساتید گروه‌های مختلف و اعضای محترم هیات رئیسه و مساعدت ویژه ریاست محترم دانشگاه، ۲۶ فروردین ۹۸ برگزار می‌شود.

وی فراهم کردن مقدمات لازم به منظور امکان برقراری ارتباط موثر با صنعت را هدف اصلی این همایش عنوان کرد و افزود: ارتباط موثر دانشگاه با صنعت و در چهارچوب آن برقراری ارتباط موثر و اجرایی فی مابین اساتید و دانشجویان دانشگاه بناب با صاحبان صنایع مستقر در شهرستان و استان هدف اصلی این همایش است.
جهانی ادامه داد: مسئولان ارشد شرکت‌های مرتبط با زمینه‌های علمی گروه‌های آموزشی دانشگاه بناب، مسئولان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های شهرستان بناب و شهرستان‌های همجوار و دانشجویان دانشگاه بناب از در این همایش شرکت می‌کنند.
وی برگزاری این همایش را به نفع دانشگاهیان و صاحبان صنعت دانست و گفت: برگزاری چنین همایش‌هایی فرصتی فراهم می‌کند تا دانشجویان با شرایط آتی مشاغل مربوط به رشته‌ی تحصیلی خود آشنا شوند و همچنین دانشگاهیان با شناسایی مشکلات و موانع موجود در ارتباط علمی صنعت با دانشگاه گامی اساسی برداشته و با آسیب شناسی و ارائه راهکارهای موثر و تبادل تجربیات در جهت رفع مشکلات پیرامون ارتباط دانشگاه با صنعت گام بردارند.
این استاد دانشگاه در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم در پایان این همایش پس از تبادل تجربیات بر اساس ایده‌های ارائه شده از طرف دانشگاهیان و نیاز صنایع در بخش‌های مرتبط قراردادهایی نیز فی مابین دانشگاه با صاحبان صنایع منعقد شود.
انتهای پیام/ش

 

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *