رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب در گفتگو با انعکاس؛

شروع توزیع ۷۰ تن شکر دولتی در سطح شهرستان/ عرضه ۲۰ تن برنج دولتی با نرخ ۴۵۰۰ تومان در اکثر فروشگاهای شهری و روستایی بناب

 

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب از شروع توزیع 70 تن شکر دولتی در اکثر فروشگاه های سطح شهرستان خبر داد.

حبیب خان بابایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، از شروع توزیع شکر دولتی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: حدود ۷۰ تن شکر با نرخ دولتی در راستای تنظیم بازار در اکثر فروشگاهای سطح شهرستان به فروش می رسد و تمام مردم می توانند به راحتی شکر مورد نیاز خود را تهیه کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب از توزیع ۲ تن و ۸۶۴ کیلوگرم گوشت یخ زده در سطح شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به حجم بالای درخواست، تمامی این گوشت ها به صورت عادلانه در تمامی روستاها و حوزه های مختلف شهری تقسیم شد.

وی افزود:با توجه به درخواست اکثر مردم و اصناف در حال پیگیری هستم تا طی روزهای آینده سهمیه جدیدی از گوشت منجمد برزیلی برای شهرستان جذب کنیم و همانند سهیمه قبلی در تمامی روستاها و حوزه های شهری به صورت مساوی تقسیم کنیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب در پایان از عرضه ۲۰ تن برنج با نرخ دولتی ۴۵۰۰ برای مصرف کننده در سطح شهرستان خبر داد و گفت: این برنج با کیفیتی مناسب در تمامی روستا ها و فروشگاه های شهری تقسیم شده و مردم به راحتی می توانند این کالا را خریداری کنند.

انتهای پیام / زیبائی

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.