رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب در جمع روسای ورزشی شهرستان؛

بیش از ۹ هزار نفر از ورزشکاران بنابی ساماندهی شدند/ شهرستان بناب می بایست یکی از قطب های ورزش استان باشد/ برگزاری بیش از ۳۰ دوره مربیگری در ۶ ماهه دوم سال ۹۷/ تعطیلی ورزش های آبی به دلیل نبود استخر در بناب

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب گفت: در 6 ماهه دوم سال جاری توانستیم بیش از ۵ هزار نفر را به صورت رسمی و حدود ۴ هزار نفر را به صورت غیر رسمی ساماندهی و برای آن ها کارت و بیمه ورزشی فراهم کنیم.

به گزارش انعکاس بناب، مجید یزدانی عصر روز دوشنبه در جمع روسای هئیت های ورزشی شهرستان به نقش مهم اصحاب رسانه در پیشرفت و توسعه ورزش اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه با توجه به پتانسیل های بالای خود و میزان نفوذشان در جامعه می توانند زمینه ساز پیشرفت ورزش شهرستان شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب از ساماندهی ورزشکاران بنابی در سال ۹۷ خبر داد و گفت: خوشبختانه در این سال توانستیم بیش از ۵ هزار نفر را به صورت رسمی و حدود ۴ هزار نفر را به صورت غیر رسمی ساماندهی و برای آن ها کارت و بیمه ورزشی فراهم کنیم.

یزدانی یکی از اهداف اداره ورزش و جوانان بناب را معرفی نمودن این شهرستان به عنوان یکی از قطب های ورزشی استان اعلام کرد و گفت: در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ با برگزاری و میزبانی بیش از ۴۰ مسابقه مهم استانی و حتی کشوری توانستیم گام موثری در این راستا برداریم که قطعا در سال ۹۸ این برنامه ها را با توان بیشتری ادامه خواهیم داد.

وی پیشرفت ورزش قهرمانی در این شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در نیم سال دوم سال ۹۷ در رشته هایی مانند بوکس و پینگ پنگ افتخارات و عناوین استانی و کشوری مهمی کسب شده است که می بایست در سال آینده با شعار “شکوفایی ورزش قهرمانی در کنار ورزش همگانی” سایر رشته های ورزشی

در راستای کسب افتخارات استانی و حتی کشوری تلاش مضاعف کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب از برگزاری ۳۰ دوره مربیگری و کارگاه ورزشی در ۶ ماهه دوم سال خبر داد و گفت: بر این باوریم با افزایش سطح دانش مربیان سطح کیفی ورزش نیز بالاتر خواهد رفت تا در کنار آن ورزش قهرمانی رشد پیدا کند.

یزدانی ورود بخش خصوصی به ورزش را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: با توجه به هزینه های بالای ورزشی و کمبود برخی امکانات تیم های خصوصی می توانند در پیشرفت ورزش شهرستان نقش موثری داشته باشند که انتظار داریم تمامی هئیت های ورزشی با تیم های خصوص کمال تعامل و همکاری را طبق چهارچوب قوانین ورزشی کشور داشته باشند.

وی از عدم وجود استخر در این شهرستان به شد گلایه کرد و گفت: تنها استخر بناب با بهانه بازسازی مدت ها است تعطیل شده است و اکثر ورزشکاران در حوزه ورزش های آبی با مشکل مواجه شده اند که انتظار داریم مسئولان مربوطه در راستای حل این مشکل هر چه زودتر اقدام کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب در پایان توجه به گسترش فرهنگ ورزش در بین خانواده ها را از اهداف این اداره عنوان کرد و گفت: در همین راستا سعی کرده ایم علاوه بر افزایش امکانات ورزشی قیمت ها را به شدت کاهش بدهیم تا همه اقشار شهرستان به راحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانند از امکانات ورزشی استفاده کنند.

گفتنی است: در پایان این مراسم اداره ورزش و جوانان بناب با اهدای لوح تقدیر از زحمات هئیت های ورزشی و اصحاب رسانه  شهرستان تقدیر کرد.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/ داود زیبائی

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *