مدیر عامل شرکت تعاونی فرش دستباف روستائی شهرستان بناب در گفتگو با انعکاس؛

اعطای تسهیلات مشارکتی به مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال به فرشبافان بنابی/ شروع مجدد طرح پرداخت تسهیلات ۴ درصد خرید فرش دستباف از اول اردیبهشت

 

 

مدیر عامل شرکت تعاونی فرش دستباف روستائی شهرستان بناب از پرداخت تسهیلات مشارکتی 300 میلیون ریالی به تولید کنندگان فرش دستباف در این شهرستان خبر داد.

سید جواد هاشمی صبح امروز  در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، از اعطای تسهیلات مشارکتی در این شهرستان خبر داد و گفت: این کار در راستای تحقق شعار سال جاری یعنی رونق تولید و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری انجام می شود.

مدیر عامل شرکت تعاونی فرش دستباف روستائی شهرستان بناب مقدار اعتبار تخصیص یافته برای شهرستان بناب برای این تسهیلات را ۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این تسهیلات حداکثر برای هر متقاضی ۳۰۰ میلیون ریال است که توسط صندوق کارآفرین امید پرداخت می شود.

وی افزود: در این طرح به تولید کنندگان کارگاهی و خانگی تسهیلات با سود ۴ درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه به متقاضیان پرداخت خواهد شد تا به نحوی از فرشبافان حمایت شده باشد.

بازرس اتحادیه فرش روستائی استان از شروع مجدد پرداخت ۲۰۰ میلیون ریالی خردید فرش دستباف از اواسط اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این تسهیلات نیز با هدف حمایت از تولیدکنندگان فرش داخلی علی الخصوص بومی و همچن حمایت از مصرف کنندگان پرداخت می شود.

هاشمی با اشاره به اینکه سقف تسهیلات خرید فرش دستباف ۲۰۰ میلیون ریال است، افزود: این تسهیلانت نیز ۴ درصد و با بازپرداخت ۱۸ ماهه توسط بانک مهر ایران در این شهرستان به متقاضیان داده می شود.

 مدیر عامل شرکت تعاونی فرش دستباف روستائی شهرستان بناب در پایان گفت: علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۳۷۷۳۰۰۲۹ و ۰۹۱۴۹۲۱۰۹۶۹ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/ زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *