رئیس سازمان حمل و نقل شهرستان بناب در گفتگو با انعکاس؛

در صورت تامین اعتبار حق بیمه ۵۰ درصدی تمامی رانندگان جدید تاکسی پرداخت خواهد شد

شناسه خبر: 54332 |

 

 

رئیس سازمان حمل و نقل شهرستان بناب گفت: در صورت موافقت دولت و تامین اعتبار یارانه 50 درصدی بیمه تامین اجتماعی رانندگان جدید تاکسی پرداخت خواهد شد.

کریم صمد زاده عصر امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، در خصوص عدم ثبت نام  بیمه تامین اجتماعی رانندگان جدید ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: این مسئله مربوط به این شهرستان و یا استان نمی‌شود چراکه بیمه رانندگان تاکسی به‌خاطر عدم پرداخت یارانه دولت، فعلا متوقف شده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرستان بناب تصریح کرد: در حال حاضر رانندگان قدیمی که بیمه تامین اجتماعی را دارند از یارانه ۵۰ درصدی حق بیمه دولتی استفاده می کنند و تنها رانندگان جدید در چند سال اخیر به دلیل مسدود بودن سایت بیمه تامین اجتماعی تاکنون شامل این طرح نشده اند.

وی در پایان با بیان اینکه مشخصات رانندگان فاقد بیمه تامین اجتماعی در سامانه سازمان حمل و نقل کشوری ثبت شده است، گفت: مطمئنا زمانی که بخش نامه جدیدی برای ادامه طرح بیمه تامین اجتماعی صادر و سایت تامین اجتماعی برای رانندگان جدید مجدد راه اندازی شود، بیمه این دسته از رانندگان حل خواهد شد که ما نیز به شدت از طریق نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی و فرماندار پیگیر این موضوع هستیم.

انتهای پیام/ زیبائی

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *