همزمان با نخستین روز کاری سال جدید؛

دیدار نوروزی هئیت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بناب با کارکنان و اساتید این دانشگاه+ تصاویر/ حجتی: اهداف دانشگاه را با هدف رونق تولید پیش خواهیم برد

 

 

ظهر امروز هئیت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در نخستین روز کاری سال جدید، با کارکنان، مدیران و استادان این دانشگاه دیدار کرد.

به گزارش انعکاس بناب، سید عبدلله حجتی در ابتدای این دیدار ضمن عرض تسلیت بابت درگذشت عده ای از هموطنان در حادثه سیل اخیر گفت: از خداوند منان برای درگذشتگان این حادثه ناگوار طلب مغفرت و برای خانواده های آن ها آرزوی صبر و پایداری را خواستاریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب همدلی و صمیمیت در بین تمامی پرسنل دانشگاه را رکن اصلی پیشرفت و توسعه این واحد دانشگاهی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه دانشگاه آزاد بناب در سال ۹۷ بعد از واحد تبریز در اکثر حوزه ها بخصوص پذیرش دانشجو رتبه دوم استان را به خود اختصاص داد.

وی با اشاره با شعار سال جدید یعنی سال رونق تولید، گفت: نامگذاری این سال به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری وظیفه دانشگاهیان را بیشتر می کند تا در سال جاری در راه پیشرفت و توسعه رونق تولید ملی کشور گام های موثرتری برداریم.

عضوهیات امنای دانشگاه آزاداسلامی استان آذربایجان شرقی توجه و مطالعه بیشتر محورهای گام دوم انقلاب را مهم دانست و گفت: از تمامی اساتید و دانشجویان انتظار داریم پایانامه ها و رساله های علمی خود را بر محور تحقق بخشیدن به محورهای گام دوم انقلاب و رونق تولید داخلی معطوف کنند.

حجتی ارتباط دانشگاه و صنعت را در این برهه زمانی بسیار مهم و اساسی دانست و گفت: برای تحقق شعار سال جدید این ارتباط می بایست از هر زمان دیگری افزایش پیدا کند چراکه علم و صنعت برای پیشرفت و توسعه به یکدیگر نیاز مبرم دارند.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی پرسنل و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در سال جاری خاطر نشان کرد: امسال می بایست برنامه و اهداف اصلی دانشگاه با همت و تلاش مضاعف تحقق پیدا کنند.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *