رئیس اداره بهزریستی بناب خبر داد؛

ارسال کمک های جمع آوری شده مردمی اداره بهزیستی شهرستان بناب به مناطق سیل زده

 

 

صبح امروز محموله کمک های مردمی و مسسات خیریه تحت نظر اداره بهزیستی شهرستان بناب به ارزش 165 میلیون ریال شامل انواع اقلام غیر نقدی به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

به گزارش انعکاس بناب، درخشی در خصوص این خبر گفت: این وسایل توسط مردم نوع دوست بناب و موسسات خیریه تحت نظر بهزیستی با هدف کمک به هموطنان مناطق سیل زده کشور جمع آوری و ارسال شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب ارزش کمک های ارسال شده را ۱۶۵ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این محموله شالمل کمک های غیر نقدی مانند پتو، لباس، فرش، شیر خشک، مواد غذایی و غیره است که تنها برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی در مناطق سیل زده ارسال می شود.

وی از جمع آوری کمک های نقدی و ارسال آنها به مناطق سیل زده کشور تا پایان این هفته در بناب خبر داد و گفت: در حال حاضر در حال جمع آوری کمک های نقدی برای مددجویان بهزیستی در مناطق سیل زده هستم که تا پنجشنبه این هفته این مبالغ تحویل نیازمندان مناطق سیل زده تحت پوشش بهزیستی داده خواهد شد.

درخشی در پایان ضمن درخواست از مردم خیر و نوع دوست بناب جهت کمک به مددجویان بهزیستی در مناطق سیل زده گفت: چادر جمع آوری کمک های مردمی بهزیستی در مرکز شهر بناب “میدان امام حسین(ع)” نصب شده است و همشهریان می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به این محل تحویل دهند.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/ زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *