فرمانده سپاه عاشورا عنوان کرد؛

منشا تروریست آمریکایی‌ها هستند/ کینه و غضب دشمنان از سپاه به دلیل شکست دادن گروه‌های تروریستی است

شناسه خبر: 54404 |

 

 

سردار خرّم گفت: به خاطر اینکه آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها نتوانستند نقشه‌های خودشان را در دنیای اسلام اجرا کنند کینه و غضبشان باعث شده سپاه پاسداران را به نامی اختصاص دهند که همه آن مربوط به خودشان است؛ منشا تروریست آمریکایی‌ها هستند.

به گزارش انعکاس بناب به نقل از آناج، سردار عابدین خرّم در جمع نیروهای مسلح و مدیران استانی در خصوص اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی اظهار داشت: به عنوان سربازان ولایت در نظام جمهوری اسلامی افتخار می‌کنیم که مورد غضب شیطان بزرگ و سردمداران استکبار جهانی قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: دلیل تامه این موضوع این است که به پشتیبانی این ملت بزرگ و همرزمی همرزمان عزیزمان در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروی انتظامی و سایر قوای مسلح، مسئولین دولت و مجلس و قوه قضائیه همه عرصه‌ها را بر تروریست‌ها تنگ کردیم.

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: به خاطر فشار و محدودیتی که برای گروه‌های تروریستی ایجاد شده و اینکه آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها نتوانستند نقشه‌های خودشان را در دنیای اسلام اجرا کنند، همین کینه و غضبشان باعث شده سپاه پاسداران را به نامی اختصاص دهند که همه آن مربوط به خودشان است؛ منشا تروریست آمریکایی‌ها هستند.

وی گفت: روزی خود همین‌ها در انتخابات ریاست جمهوری عنوان کردند که اوباما داعش و النصره را ایجاد کرد و باید پاسخگو باشد اما وقتی دشمن ناکام می‌ماند و نمی‌تواند نقشه‌هایش را اجرایی کند مجموعه‌ی مقدسی مثل سپاه پاسداران را به این نام منتسب می‌کنند که همه این جملات متعلق به خودشان است.

سردار خرّم در پایان خاطرنشان کرد: ما به عنوان خادم و نوکر ملت بزرگ ایران هستیم و نوکر مکتب عزیزی هستیم که امام حسین (ع) در راه آن مکتب جانش را فدا کرده است.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.