با حضور بانوی هنرمند بنابی در این لیست؛

برگزیدگان یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) در آذربایجان شرقی معرفی شدند

 

 

برترین جوانان آذربایجان شرقی در قالب یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) معرفی شدند.

به گزارش انعکاس بناب، جشنواره حضرت علی اکبر (ع) شامگاه روز چهارشنبه با معرفی برترین جوان‌های استان آذربایجان شرقی در سال ۹۷ به کار خود پایان داد.

یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) که از بهمن‌ماه سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده بود، با رأی داوران تخصصی اقدام به انتخاب جوانان برگزیده آذربایجان شرقی در سال ۹۷ کرده است. در حاشیه این جشنواره، مراسم گلریزان با حضور نیروهای هلال احمر و مشارکت حاضرین برگزار شد تا کمک‌های دریافت شده برای هم وطنان سیل‌زده ارسال شود. اسامی برگزیدگان جشنواره حضرت علی اکبر (ع) به شرح زیر است:

حوزه علمی و پژوهشی: بهزاد منصوری (دانشگاه علوم پزشکی تبریز)، مرتضی نظری هریس (دانشگاه تبریز)، انیس ثانی (دانشگاه علوم پزشکی تبریز)

حوزه نوآوری، ابتکارات و اختراعات: احسان عبدی سبوحی (دانشگاه تبریز)، حامد مهجوری (دانشگاه آزاد اسلامی تبریز)، پویا مطیع نوع پرور (دانشگاه تربیت مدرس)

قهرمان ورزشی: مهرداد صمصامی (عضو تیم ملی هندبال و قهرمان لیگ برتر – مراغه)، فرزانه عسگری (نخستین بانوی تیرانداز استان در تیم ملی جانبازان و معلولین – میانه)

جوانان برگزیده حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد: زهره محمودپور (دبیر انجمن پیوند ینی یول)، علیرضا امیری (دبیر انجمن ندای ورزشکاران جوان)

جوانان برگزیده با توانایی خاص: وحیده ابراهیمی خراجو (مراغه)، علیرضا زینال پور (تبریز)

سرباز جوان: محمد ملکی (تبریز)

جوان برگزیده بسیجی: حسن نبات (سراب)

جوان برگزیده امداد و نجات: رویا ذوالفقاری (مراغه)

دانش‌آموز نمونه: سادنه مقنی فرسادی (تبریز)، امیرعلی اهرابی (تبریز)

جوان برگزیده منطقه محروم: سولماز زرداری (اسکو)

فعال قرآنی: سینا طباخی (تبریز)، مهدی افشان (تبریز)

مروج قرآنی: یحیی راثی (تبریز)

حوزه فیلم: عارف غفاری نژاد (شبستر)

حوزه گرافیک: حامد بقال بهتاش (تبریز)

حوزه کاریکاتور: مژده ملک اوغلو (مرند)

حوزه خوش‌نویسی: امیر دانشمند (مراغه)

حوزه نمایش: مهدی محمدی ارشد (آذرشهر)

حوزه نگارگری: معصومه رهبر فام (بناب)

حوزه نویسندگی: امین عرب زاده (سراب)

حوزه گردشگری: حمید حسن پور (تبریز)

حوزه رسانه: فرزاد قهاری (تبریز)

حوزه کسب‌وکار: حمید میرزاپور (تبریز)، رقیه حسن پور (تبریز)

حوزه فنی و مهارتی: علی حجازی (مرند)، علیرضا عسگر دواتگری (تبریز)

حوزه سلامت: عارف شایگان مهر (تبریز)

حوزه ایثار و شهادت: حجت غضنفری (تبریز)

به گزارش تسنیم، در پایان یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع)، تعدادی از برگزیدگان جوایز خود را در حمایت از هم وطنان سیل‌زده به هلال احمر اهدا کردند.

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.