به مناسبت فرا رسیدن روز معلم؛

طی مراسمی از مدیر و مربیان مهد کودک و پیش دبستانی کوثر تجلیل شد+ تصاویر

 

 

طی مراسمی به مناسبت هفته معلم و با حضور رئیس اداره بهزیستی بناب از مدیر و مربیان مهد کودک و پیش دبستانی کوثر به دلیل موفقیت در آموزش و تکریم ارباب رجوع تجلیل شد.

به گزارش انعکاس بناب، ظهر امروز طی مراسمی با حضور رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب به مناسبت روز معلم از مدیر و مربیان مهد کودک و پیش دبستانی کوثر با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب در همین راستا در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، اظهار داشت: این مهد کودک در طول فعالیت چند ساله اخیر خود به خوبی توانسته در حوزه آموزش و تکریم ارباب رجوع موفق عمل کند لذا با درخواست اولیای دانش آموزان و توجه به نظرات کارشناس اداره تصمیم گرفته شد از مدیر و پرسنل این مهدکودک و پیش دبستانی تجلیل شود.

درخشی توجه به آموزش و فراهم کردن امکانات را امری مهم در مهدها و پیش دبستانی های سطح شهرستان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه عملکرد اکثر مهدها و پیش دبستانی های شهرستان قابل رضایت است اما انتظار داریم پیشرفت های بیشتری با به کاری روش های جدید آموزش و امکانات تحصیلی جدید، حاصل شود.

گفتنی است: مهد کودک و پیش دبستانی کوثر در هر سال تحصیلی با داشتن حدود ۱۰۰ دانش آموز توانسته در حوزه آموزش و فراهم کردن امکانات ورزشی و رفاهی برای کودکان عملکرد خوبی را در حوزه آموزش به ثبت برساند و باعث شود تمام اولیای دانش آموزان به شدت از عملکرد آن ها راضی باشند.

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش/ داوود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.