رئیس اداره آموزش و پرورش بناب در جلسه ستاد بازآفرینی شهری؛

به دلیل کمبود فضای آموزشی مدرسه شهرک ولیعصر(عج) مختلط است/ احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در محله آغداش

 

 

رئیس اداره آموزش و پرورش بناب گفت: به دلیل کمبود فضای آموزشی در سکونتگاه های غیر رسمی بناب، مدرسه ابتدایی شهرک ولیعصر (عج) به صورت مختلط برگزار می شود.

به گزارش انعکاس بناب، محمود قهرمانی صبح امروز در جلسه ستاد باز آفرینی شهری بناب از احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در محل آغداش خبر داد و گفت: ابتدا قرار بود این مدرسه ۶ کلاسه ساخته شود که با توجه به جمعیت و نیاز بیشتر به فضای آموزشی و کمک مسئولان قرار شد این مدرسه با ۱۱ میلیارد ریال اعتبار به صورت ۱۲ کلاسه ساخته شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بناب از کمبود مدرسه در سکونتگاه های غیر رسمی بناب خبر داد و گفت: به طور مثال در محله دیزج شمالی تنها یک مدرسه وجود دارد که با توجه به تعداد بالای جمعت و به تبع آن تعداد دانش آموزان، این مقدار فضای آموزشی بسیار کم است.

وی از کمبود مدرسه در شهرک ولیعصر(عج) بناب گلایه کرد و گفت: در این منطقه به دلیل کمبود مدرسه مجبور شده ایم بر خلاف میل دانش آموزان ابتدایی را به صورت مختلط در یک مدرسه جمع آوری و به آن ها آموزش بدهیم.

قهرمانی تصریح کرد:شهرستان بناب در سکونتگاه های غیر رسمی مشکل کمبود مدرسه دارد و این کار را برای آموزش سخت کرده است که رسما اعلام می کنم ما در این حوزه مشکل داریم.

انتهای گزارش/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.