آغاز ساخت ۳ مدرسه جدید در شهرستان بناب+ تصاویر/ نماینده بناب: تا مهر ماه سالجاری این مدارس در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد

شناسه خبر: 54945 |

 

 

عملیات عمرانی مدرسه 6 کلاسه ینگی کند خانه برق، مدرسه 6 کلاسه ینگی کند خوشه مهر و مدرسه 12 کلاسه باقر صدر محله آغداش آغاز شده و قرار است تا آغاز سالتحصیلی 98 به بهره برداری برسند.

به گزارش انعکاس بناب، نماینده بناب به همراه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب از پروژه های آموزشی در حال احداث بازدید کردند.

مدرسه ۶ کلاسه اندرزگو روستای ینگی کند خانه برق به کمک اهالی روستا، مدرسه ۶ کلاسه عمار روستای ینگی کند خوشه مهر از محل اعتبارات نوسازی مدارس و مدرسه ۱۲ کلاسه باقرصدر محله آغداش از محل اعتبارات سکونتگاه های غیر رسمی؛ هم اکنون با پیگیری مسئولان شهرستان آغاز شده و در حال تکمیل است.

نماینده بناب در حاشیه این بازدید گفت: برای جذب اعتبارات این مدارس تلاش زیادی کرده ایم، با وجود مشکلات اقتصادی در کشور انقلاب مدرسه سازی در شهرستان بناب رخ داده است که امیدواریم برای مردم عزیز ما مبارک باشد.

اعزازی با بیان اینکه خبر خوشی برای مردم روستای قره چپق داریم، گفت: امروز طی پیگیریهای تلفنی با اداره کل نوسازی مدارس، مقرر شد مدرسه ۱۲ کلاسه ای در روستای قره چپق آغاز گردد.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.