عضو شورای اسلامی شهر بناب؛

شهردار باید پاسخگوی کم کاری و عدم انجام پروژه‌های عمرانی باشد

شناسه خبر: 55033 |

 

 

رئیس کمیسیون عمران و خدمات شورای اسلامی شهر بناب از عملکرد 6 ماهه شهردار بناب انتقاد کرد.

به گزارش انعکاس بناب به نقل از فارس، عباس ممقانی در جلسه شورای اسلامی شهر بناب که با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بناب برگزار شد، با انتقاد از عملکرد محبوب تیزپاز نیاری شهردار بناب اظهار کرد: شهردار باید پاسخگوی کم کاری و عدم انجام پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری در سطح شهر بناب باشد.

این عضو شورای اسلامی شهر بناب افزود: مردم از وضعیت آسفالت خیابان ها و محلات، عدم اتمام تعمیرات به موقع استخر شهرداری، رها شدن پروژه های نیمه تمام و ملموس نبودن پروژه های خاص جهت اجرا توسط شهرداری علیرغم گذشت ۶ ماه از مسئولیت تیزپاز نیاری در شهرداری بناب ناراضی هستند.

ممقانی همچنین با بیان اینکه بنده نیز از عملکرد کلیددار شهر بناب رضایت ندارم؛ تصریح کرد: شهردار باید هرچه سریع تر برای رفع این نیازها و همچنین حل مشکلات عمرانی و خدماتی شهر اقدام کند.

رئیس کمیسیون عمران و خدمات شورای اسلامی شهر بناب در ادامه خاطرنشان کرد: حمایت بنده از شهردار صرفاً در صورتی تداوم خواهد داشت که ایشان عملکرد مناسبی از خود برای شهر و شهروندان بنابی ارائه دهند.

چاپ خبر

 

ارسال نظر

3 پاسخ به “شهردار باید پاسخگوی کم کاری و عدم انجام پروژه‌های عمرانی باشد”

 1. شهروند بنابی گفت:

  سلام آقای ممقانی
  خیلی ممنون از این اقتدار و پیگیری هاتون
  واقعاً تاسف باره که شهردار یک شهر هنوز فرق بین فصل هفتم از قانون شهرداری تحت عنوان “مقررات استخدامی و مالی” رو با آئین نامه مالی شهرداری نمیدونه ایشون تو مکاتباتشون نوشتن “ماده ۷۹ آئین نامه مالی شهرداری” در حالی که آئین نامه مالی شهرداری فقط ۴۸ ماده داره !!!!!! که نشون میده چقدر آدم بی اطلاعی هستند!! شما حالا حساب کنید ببینید چند تا نامه به این شکل امضا کرده!؟ واقعاً تاسف باره!!!!!
  بهتره از این به بعد از نامزدان شهرداری آزمون کتبی بگیرند حداقل در حوزه قوانین شهرداری یک آزمون ازشون گرفته بشه بد نیست حداقل اینجوری مجبور میشن یه دور قوانین شهرداری رو مطالعه کنند تا در دوران شهرداری به دردشون بخوره!!!!

  • داوود زیبایی گفت:

   سلام/ بر شما. لازم به ذکر است اولین طرفدار آقای تیزپاز در جلسه دفاعیه خود آقای ممقانی بودند / با اصرار و تاکید بسیار زیاد ایشان آقای تیز پاز امروز شهردار بناب شده است/به این اقتدار و پیگیری نمیگن….

   • شهروند بنابی گفت:

    سلام بر شما
    دفاع آقای ممقانی از شهردار در جلسه دفاعیه برحسب “سوابق” جناب تیز پاز بوده و انتقاد فعلی ایشان بر حسب “عملکرد” جناب تیز پازه که فاصله زیادی با رزومه و سوابقش داره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *