رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب در گفتگو با انعکاس؛

شروع توزیع ۶۰ تن شکر دولتی در سطح شهرستان/ عرضه برنج با نرخ دولتی در تمام سطح شهرستان

 

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب از شروع توزیع 60 تن شکر دولتی در اکثر فروشگاه های سطح شهرستان خبر داد.

حبیب خان بابایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، از شروع توزیع اقلام اساسی مردم با قیمت و نظارت دولتی خبر داد و گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان اقلام ضروری مانند برنج، قند و شکر با نرخ دولتی در سطح شهرستان توزیع می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب از توزیع ۶۰ تن شکر با نرخ دولتی خبر داد و گفت: این مقدار شکر در سطح شهر به واحدهای صنفی مورد تایید و در روستاها به دهیاری ها واگذار شده است تا دهیاران خود این اقلام را به واحد های مد نظر تحویل بدهند.

وی افزود: علاوه بر شکر حدود ۲۰ تن قند و برنج دولتی با قیمتی بسیار مناسب در سطح شهرستان توزیع می شود تا هیچ گونه کمبودی بابت اقلام ضروری نداشته باشیم و عموم مردم بتوانند به راحتی آن ها را تهیه کنند.

خان بابایی در پایان از توزیع ۲۰۰ تن شکر دولتی به قنادی های سطح شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه تهیه شیرینی این مقدار شکر به این صنف داده می شود که انتظارداریم قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان با تزریق این مقدالر شکر کاهش خوبی داشته باشد.

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

یک پاسخ به “شروع توزیع ۶۰ تن شکر دولتی در سطح شهرستان/ عرضه برنج با نرخ دولتی در تمام سطح شهرستان”

  1. فرزاد گفت:

    با سلام درست است که توزیع شکر انجام میشود ولی یا نظارت ناکافی است و یا ناظران دستی در کار دارند چون بعد از توزیع شکر قنادان و یا بستی فروشان یا خود و یا از طریق واسطه ای پول زیادی به توزیع کنندگان میدهند و این بیانگر این مطلب است که سهم زیادی از شکر توسط توزیع کنندگان با قیمتی دیگر به کاسبان فروخته میشود نه مصرف کنندگان.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *