به دنبال یک دختر گمشده؛

انتظار ۳۷ ساله مادر بنابی در فراق دخترش/ همشهریان عزیز برای آلام مهر مادری هر گونه اطلاعات را به ما گزارش کنید

شناسه خبر: 55071 |

 

 

سلامت مرتضوی مادر مظلوم بنابی 37 سال است از سرنوشت دختر خود بی خبر است، مخاطبان گرامی با عنایت به خبر زیر، خواهشمندیم هر گونه سرنخ را به ما گزارش کنید، تا با یاری خداوند متعال مادر و دختر را به همدیگر برسانیم.

به گزارش انعکاس بناب، سلامت مرتضوی اصالتا اهل شهرستان بناب فرزند میرولی می باشد، وی با مراجعه به دفتر خبری انعکاس بناب در خصوص دختر گمشده خود می گوید: حدود ۳۷ سال قبل دختر خود بنام توران غلامزاده را به علت مطلقه شدن از همسر خود، در سن دوسالگی به پدرش تحویل دادم، بعد از مدتی متوجه شدم، پدر در کمال ناباوری دخترم را به خانواده دیگری فروخته یا تحویل داده است.

این مادر چشم انتظار در ادامه با چشمان اشک آلود، می گوید: هم اکنون بیش از ۳۰ سال است که دنبال دخترم هستم، اما به جایی نرسیده ام، پدرش هم اظهار بی اطلاعی کرده و هیچ گونه اطلاعاتی به ما نمی دهد.

مادر مدعی است، اگر هم اکنون دخترش را ببیند از روی گوش و چشمانش می شناسد، و می گوید قیافه کنونی دخترم را در ذهنم ترسیم می کنم.

در خاتمه از تمام همشهریان عزیز خواهشمندیم در راه خشنودی خداوند و التیام بخشیدن به آلام مهر مادری، چنانچه اطلاعاتی از دختر گمشده این مادر دلسوخته دارید، فورا آن را به دفتر خبری انعکاس بناب اطلاع دهید، تا که انشاا… مثل اتفاق یوسف گمگشته بنابی، این مادر و فرزند را نیز به همدیگر برسانیم.

آدرس دفتر خبری انعکاس: بناب- خیابان مطهری- جنب بستنی فرد

۰۴۱۳۷۷۲۸۰۰۵

۰۹۱۴۲۲۳۶۶۹۱

انتهای پیام/ش

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.