به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان بناب؛

مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن، عترت و نماز در بناب برگزار شد+تصاویر

 

 

طی مراسمی با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب از برگزیدگان مسابقات قرآن، نماز و عترت تجلیل شد.

به گزارش انعکاس بناب، صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا جابری از  برگزیدگان مسابقات قرآن، عترت و نماز در تالار معلم این شهرستان تجلیل شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بناب با اشاره به اینکه حدود ۲۷ هزار دانش‌آموز در مسابقات استانی قرآن، نماز و عترت شرکت کردند، گفت : در این مسابقات ۱۰۷ نفر از دانش آموزان بنابی در مسابقات منطقه ای مقام کسب کردند.

وی افزود: در مسابقات استانی نیز ۱۰ نفر از دانش آموزان و ۹ نفر از پرسنل اداره آموزش و پرورش شهرستان بناب توانستند در حوزه های مختلف قرآنی مقام های بسیار خوب و ارزشمندی را به دست بیاورند.

قهرمانی توجه به علم آموزی دانش آموزان را از برنامه هعای مهم آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری و نکات درج شده در گام دوم انقلاب به رشد و تولید علم در کشور تاکید بسیار شده است که ما آین موضوع را جدی گرفته و در تحقق آن تلاش خواهیم کرد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا جابری توجه هر بیشتر مسئولان به آموزش و تربیت دانش آموزان را خواستار شد و گفت: کوچکترین کم کاری در این حوزه می تواند به ضرر کشور تمام شود و انقلاب را از اهداف خود دور کند.

وی با تاکید بر اینکه والدین باید تمام تلاش خود را در جهت علم آموزی و خدا شناسی فرزندان خود انجام بدهند، تصریح کرد: والدین و معلمان کسانی هستند که آینده فرزندان را رقم می زنند و اگر کوتاهی در این امر انجام بگیرد، نزد خداوند جوابگو خواهند بود.

استاد برجسته حوزه و دانشگاه در پایان قرائت و حفظ قرآن را موجب شکوفایی و پویایی ذهن دانست و گفت: طبق مطلعات فرزندانی که از همان دوران کودکی با قرآن آشنا و با آن انس گرفتند در تمام درجات زندگی موفق تر ظاهر شدند.

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.