همزمان با سراسر کشور؛

حضور پرشور مردم روزه دار بناب در راهپیمائی روز جهانی قدس + تصاویر/ گام بلند مردم بناب برای شکستِ معامله‌ی قرن با شعار به زودی در قدس نماز می خوانیم

 

 

مردم روزه دار بناب باری دیگر با حضور شکوهمند خود در راهپیمای روز جهانی قدس ثابت کردند که همیشه پای ارزش ها و آرمان های انقلابی خود استوار هستند و با حضورشان جواب دندان شکنی به تمام دشمنان داخلی و خارجی دادند.

به گزارش انعکاس بناب، صبح امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، در آیین راهپیمایی روز قدس مردم ولایتمدار و روزه دار شهرستان بناب به همراه مسئولان همانند سالیان گذشته در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در صحنه حضور پیدا کردند و  با شعارهای” مرگ براسرائیل ˈمرگ بر آمریکا “به زودی در قدس نماز میخوانیم” انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی ابراز داشتند.

دراین راهپیمایی با وجود گرمای زیاد مردم همیشه در صحنه بنابی با دهان روزه از پیر و جوان، زن ومرد با حضور پرشکوه خود در این راهپیمائی علاوه بر تبعیت از فرمان معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)  پاسخ کوبنده به اظهارات اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا و سایر دشمنان انقلاب از جمله فرانسه، انگلیس داده و به جهانیان اثبات کردند همیشه با انقلاب خود خواهند ماند.

گفتنی است: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با قرائت قطعنامه پایانی و آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم کودک کش اسرائیل خاتمه یافت و مردم همیشه در صحنه بناب به صورت منسجم در نماز جمعه عبادی سیاسی به امامت حجت الاسلام باقری بنابی شرکت کردند.

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

یک پاسخ به “حضور پرشور مردم روزه دار بناب در راهپیمائی روز جهانی قدس + تصاویر/ گام بلند مردم بناب برای شکستِ معامله‌ی قرن با شعار به زودی در قدس نماز می خوانیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.