فرماندار بناب؛

ضرورت توجه تمام دستگاه ها به موضوع اوقات فراغت نوجوانان و جوانان/ فضای مجازی موجب درون گرایی جوانان شده است

 

 

فرماندار بناب توجه تمام دستگاه ها به موضوع اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را خواستار شد و گفت: مسئولان شهرستان باید با بهره گیری از تمام ظرفیت ها از این زمان در جهت افزایش نشاط اجتماعی و مهارت آموزی جوانان و نوجوانان استفاده کنند.

به گزارش انعکاس بناب، امین رفیعی صبح امروز در جلسه مشترک کارگروه فرهنگی و اجتماعی و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بناب با اشاره به شروع فصل تابستان و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها گفت: تمامی دستگاه های دولتی و غیر دولتی می بایست با همکاری و تعامل یکدیگر برنامه خوبی برای اوقات فراغت  نوجوانان و جوانان شهرستان تدارک ببینند.

فرماندار بناب توجه هر چه بیشتر به برنامه های اجتماعی گرانه را خواستار شد و گفت: متاسفانه فضای مجازی موجب درون گرایی جوانان در تمام سنین شده است و با ادامه این روند آن ها در آینده در ارتباط با هم نوعان خود در جامعه با مشکل مواجه خواهند شد.

رفیعی به روز بودن برنامه های اوقات فراغت برای جوانان و نوجوانان را مهم ارزیابی کرد و گفت: استفاده از روش ها و سنت های قدیمی برای پر کردن اوقات فراغت این قشر از جامعه ناکارآمد خواهد بود و نمی توان با این روش آن ها را به سوی این دسته از برنامه ها سوق داد.

وی با بیان اینکه اوقات فراغت منحصر به تابستان نیست و در تمام ایام سال می بایست تداوم داشته باشد، تصریح کرد: برخی مهارت آموزی های جدید و استفاده از آداب و رسوم کشور می توانند به نوبه خود در ایجاد اوقات فراغت بسیار مثبت باشند که در این راستا باید از تمامی ظرفیت های شهرستان مانند مراکز آموزشی و ورزشی، موزه ها، کتابخانه هاو غیره به خوبی استفاده کرد.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب در پایان با اذعان بر اینکه باید به افزایش نشاط اجتماعی توجه بیشتری شود، افزود: عده ای تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا با پررنگ نشان دادن مشکلات اقتصادی و سیاسی در افکار عمومی، سلامت عمومی را به خطر بیاندازند که می بایست در این راستا تمامی نهادهای دولتی و غیر دولتی برنامه ریزی و نظارت دقیق تری داشته باشند.

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.