با حضور نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی؛

جلسه بررسی مشکلات اصناف و کسبه بازار الغدیر بناب برگزار شد+ تصاویر/ اعزازی: مسئولان مربوطه هر چه زودتر به مشکلات این بازار رسیدگی کنند

 

 

صبح امروز طی جلسه ای با حضور نماینده مردم بناب، فرماندار و برخی روسای ادارات به مشکلات کسبه و اصناف بازار الغدیر رسیدگی شد.

به گزارش انعکاس بناب، صبح امروز جلسه ای با حضور نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، روسای ادارت آب، برق و گاز و تعدادی از کسبه و اصناف بازار الغدیر با هدف رسیدگی با مشکلات این بازار بزرگ در فرمانداری بناب برگزار شد.

در این جلسه کسبه بازار الغدیر به مشکلاتی مانند نصب غیر استاندارد بودن پله های برقی، عدم آنتن دهی تلفن های همراه در داخل مجتمع بخصوص طبقات پایین، نبود برق اضطراری، خراب بودن آسانسور و عدم رفع معایب آن به طور اساسی، غیر استاندارد بودن حفاظ پله ها و غیره را مطرح و از مسئولان شهرستان بخصوص شهرداری خواستند هر چه زودتر این مشکلات برطرف شوند.

نماینده مردم بناب که بناب به درخواست کسبه و اصناف در این جلسه حضور پیدا کرده بود ضمن بررسی مشکلات این بازار گفت: بازار الغدیر یکی از مراکز مهم و بزرگ خرید شهرستان محسوب می شود که می بایست تمامی استاندارهای ایمنی در آن به طور دقیق رعایت شود.

اعزازی با تاکید بر حل مشکلات این بازار توسط دستگاه های مربوطه علی الخصوص شهرداری بناب گفت: از مسئولان انتظار داریم هر چه زودتر مشکلات و نواقص این بازار را برطرف کنند تا کسبه بتوانند در محیطی امن و پویا از مشتریان خود استقبال کنند.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.