فرماندار بناب؛

کسب رتبه اول استانی شهرستان بناب در ایجاد اشتغال/ رشد ۱۳۸ درصدی صادرات بناب در ۳ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل/ پیش بینی صادارت ۲۰۰ میلیون دلاری تا پایان سال را داریم

 

 

فرماندار بناب گفت: با توجه به آمار و اطلاعات ثبت شده در سامانه رصد، شهرستان بناب در سال 97 در حوزه اشتغال زایی در استان مقام اول را کسب نموده است.

به گزارش انعکاس بناب، امین رفیعی صبح امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با بیان اینکه شهرستان بناب در سال ۹۷ در بخش ایجاد اشتغال در سطح استان رتبه اول را کسب کرد، گفت: طبق آمار و اطلاعاتی که در سامانه رصد از سوی ادارات شهرستان بناب به ثبت رسیده بناب در حوزه اشتغال موفق بوده است.

 وی تصریح کرد: امسال برش شهرستان بناب برای ایجاد اشتغال ۲ هزار ۸۸۰ مورد است که ازابتدای سال جاری تا به الان تنها ۸۵ مورد ثبت شده است ولی قطعا با اجرای برنامه های ادارات شهرستان شاهد ایجاد اشتغال بیشتری در شهرستان خواهیم بود.

فرماندار بناب با تاکید بر ایکه تمامی تسهیلات اشتغال تنها می بایست در ایجاد اشتغال هزینه شود، گفت: دولت با وجود تمامی مشکلات این تسهلات کم بهره را در اختیار متقاضیان قرار می دهد تا در حوزه اشتغال زایی هزینه شود و اگر این تسهیلات در راه و هدف دیگری خرج شوند خلاف قانون بوده و با فرد خاطی برخورد و وام آن با سود بیشتر پس گرفته خواهد شد.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب با اشاره به رشد ۱۳۸ درصدی صادرات بناب در ۳ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل گفت: سال ۹۷ صادرات بناب در حدود ۱۰۸ میلیون دلار بوده است که امسال در ۳ ماهه نخست ۴۴ میلیون و ۸۵۹ هزار دلار صادرات در این شهرستان به ثبت رسیده است که پیش بینی می کنیم این مقدار تا پایان سال جاری به ۲۰۰ میلیون دلار برسد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید از الویت های اصلی نظام و دولت تدبیر و امید است، تصریح کرد: همه مردم و مسئولان می بایست کمک کنند تا کارگاه های تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل به بالاترین میزان ظرفیت خود برسند تا شاهد رشد چشمگیری ایجاد اشتغال باشیم.

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.