با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

مراسم کلنگ زنی کلینیک کار درمانی و فیزیوتراپی مدرسه باغچه بان بناب برگزار شد+ تصاویر/ آل اسحاق: از طرح‌های اشتغالزایی جوانان در بناب حمایت خواهیم کرد

 

 

عصر روز یکشنبه کلینیک کار درمانی و فیزیوتراپی مدرسه باغچه بان با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستان بناب کلنگ زنی شد.

به گزارش انعکاس بناب، کلینیک کار درمانی و فیزیوتراپی مدرسه باغچه بان بناب با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال که با همت موسسه مردم نهاد دانش پژوه مهر، خیرین و مشارکت های مردمی تامین شده است با حضور مسئولان کلنگ زنی شد.

مدیر کل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان در این مراسم با بیان اینکه ساخت خانه‌های جوان و اجرای طرح‌های مهارت آموزی برای جوانان از اولویت های این وزارت در شهرستان ها بخصوص بناب است، اظهار داشت: این وزارت برنامه ویژه ای برای اوقات فراقت جوانان در نظر دارد که می بایست این طرح ها هر چه زودتر در بناب و سایر شهرها اجرایی شوند.

آل اسحاق افزود: حمایت از طرح‌های اشتغالزایی جوانان در بناب از دیگر اولویت‌های دولت است که سعی شده است برای این حوزه برنامه ریزی های خوبی انجام شود که قطعا با تخصیص اعتبارات خوب شاهد موفقیت در این حوزه خواهیم بود.

وی در پایان بر استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موئسسات مردم نهاد این شهرستان تاکید کرد و گفت: ساخت کلینیک فیزیوتراپی در بناب با همت همین موسسه ها به دست آمده است که نشان می دهد  آن ها در جذب خیر موفق عمل کرده اند.

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.