رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب؛

کاهش ازدواج و ولادت در ۳ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته در شهرستان بناب

شناسه خبر: 56054 |

 

 

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب در تشریح آمار وقایع حیاتی شهرستان بناب گفت: متاسفانه میزان ولادت و ازدواج در 3 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل کاهش یافته است.

به گزارش انعکاس بناب، عبدالرضا اسماعیل نیا صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان با بیان اینکه در ۳ ماهه نخست سال جاری ۵۰۴ نفر در این شهرستان متولد شده اند، اظهار داشت: این میزان ولادت در مدت زمان مشابه سال قبل ۵۵۰ نفر بود که کاهش ۴۶ موردی را نشان می دهد.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب از فوت ۱۹۴ در این شهرستان در ۳ ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: در مدت زمان مشابه سال ۹۷ این عدد ۱۴۱ نفر بود که افزایش ۵۳ موردی در فوتی های شهرستان را در این بازه زمانی نشان می دهد.

وی از ثبت ۷۴ مورد طلاق در مدت ذکر شده خبر داد و گفت:در ۳ ماهه نخست سال گذشته نیز ۷۵ مورد طلاق در این شهرستان به ثبت رسید که یک مورد کاهش را نشان می دهد و به عبارتی می توان گفت میزان طلاق در بازه زمانی ذکر شده در شهرستان بناب ثابت مانده است.

اسماعیل نیا از کاهش آمار ازدواج در شهرستان بناب خبر داد و گفت: متاسفانه در ۳ ماهه نخست سال جاری ۳۳۰ مورد ازدواج به ثبت رسیده است که در مدت زمان مشابه سال قبل این عدد ۳۹۴ مورد بود که کاهش ۶۴ موردی ازدواج را نشان می دهد.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب در پایان در ترسیم کلی وقایع حیاتی شهرستان بناب در سال ۹۷ را به این گونه بیان کرد: تعداد ۲ هزار و ۲۶۶ نفر ولادت، تعداد ۶۶۷ فوت شده، هزارو ۱۴۶ مورد ازدواج و ۳۰۳ مورد طلاق، سال گذشته در این شهرستان اتفاق افتاد.

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.