رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بناب در گفتگو با انعکاس؛

پنجمین جشنواره ملی کباب بناب ۲۹ مرداد شروع خواهد شد/تاسیس دبیرخانه کباب بناب در محل موزه جنوب سهند

 

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بناب از برگزاری پنجمین جشنواره ملی کباب بناب خبر داد و گفت: این جشنواره از 29 مرداد الی یکم شهریور در محل پارک ملت برگزار خواهد شد.

فرج بابایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، از برگزاری پنجمین جشنواره ملی کباب بناب خبر داد و گفت: این جشنواره از ۲۹ مرداد لغایت یکم شهریور به مدت ۴ روز در محل پارک ملت و حاشیه قوبی چای برگزار خواهد شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بناب از تشکیل کمیته های اجرایی در پنجمین جشنواره کباب بناب برای اولین بار خبر داد و گفت: جهت برگزاری هر چه بهتر و با شکوه تر این جشنواره امسال برای اولین بار وظایف این جشنواره به چند کمیته واگذار می شود تا این کمیته ها با زیر مجموعه های تحت نظر خود وظایف مشخص شده را انجام دهند.

وی با بیان اینکه این کمیته ها متشکل از ادارات صمت، میراث فرهنگی، شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شبکه بهداشت و نیروی انتظامی خواهند بود، اظهار داشت: شرح وظایف و اختیارات این کمیته ها به طور دقیق مشخص شده است که مطمئنا این تقسیم وظایف موجب برگزاری هر چه بهتر پنجمین جشنواره ملی کباب بناب خواهد شد.

بابایی از حضور هنرمندان وصنعتگران بومی و غیر بومی در حاشیه این جشنواره خبر داد و گفت: همانند چهار دوره قبلی غرفه های فروش و عرضه صنایع دستی در این جشنواره برپا خواهد شد تا هنرمندان بومی و در اولویت بعدی غیر بومی ها بتوانند آثار خود را به نمایش و فروش بگذارند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بناب در پایان از تاسیس دبیرخانه کباب بناب در این شهرستان خبر داد و گفت: این دبیرخانه در محل دائمی خود (ساختمان موزه جنوب سهند) مستقر خواهد شد تا منبعد اعضای این دبیرخانه جهت پاسخگویی به عموم مردم و برگزاری جلسات، در این مکان حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/ داود زیبائی

 

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.