فرماندار بناب؛

تمامی تصمیمات شورای ترافیک شهرستان قاطع و در جهت امنیت شهروندان است/ افزایش باورنکردنی تصادفات فوتی درون شهری در ۴ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل

 

 

فرماندار بناب با تاکید بر اینکه تمامی تصمیمات شورای ترافیکی به صورت جمعی و کارشناسی انجام می شود، گفت: در شورای ترافیک شهرستان تصمیمات تنها بر حسب منافع شهروندان گرفته می شود.

به گزارش انعکاس بناب، امین رفیعی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی ترافیک و کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح شهری و جاده ای با تاکید بر اینکه کوچکترین نارسائی در تصمیمات شورای ترافیک شهرستان موجب بروز اتفاقات تلخ و جبران ناپذیر می شود، اظهار داشت: متاسفانه زمانی که جهت آسایش و امنیت شهروندان نقطه حادثه خیزی در سطح شهر مسدود می شود عده کمی به دلایل منافع شخصی سریعا به آن واکنش نشان می دهند.

فرماندار بناب اقتدار و همبستگی در بین اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان را مهم دانست و گفت: تمام تصمیمات ترافیکی شهرستان با نظر و کارشناسی اعضای شورا گرفته می شود و طی مصوباتی با درنظر گرفتن تمامی جوانب تصمیم نهائی به ثبت می رسد.

وی تصریح کرد: به طور مثال شورای ترافیکی شهرستان بنا به درخواست کارشناسان و مشاهده چندین تصادف منجر به فوت تصمیم گرفت بریدگی مقابل شهرداری و بلوار لاله را جهت امنیت شهروندان مسدود کند که عدم قاطعیت در بین اعضای شورا باعث شده عده ای فکر کنند این تصمیم را شخص فرماندار گرفته است و روزانه شاهد حضور عده ای برای بازگشایی این بریدگی به فرمانداری بودیم.

فرماندار بناب در پایان با اشاره به اینکه در سال جدید تعداد فوتی های تصادفات درون شهری بناب به شدت افزایش پیدا کرده است، گفت: متاسفانه شورای قبلی تعداد سرعت گیری های سطح شهری را کاهش داد اما انتظار داریم شورای دوره پنجمیم با انجام مطالعات کارشناسی در مسیرهای مد نظر سرعت گیر استاندارد احداث کند.

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.