رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بناب در گفتگو با انعکاس؛

کاهش فشار آب در روستای آلقو به دلیل تعمیرات خط انتقال اصلی زرینه رود است/ به هیچ عنوان آب شربی در این روستا هدر نمی رود

 

 

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بناب گفت: علت کاهش فشار آب شرب در روستای آلقو و چند روستای دیگر به دلیل تعمیرات خط انتقال اصلی زرینه رود است.

سیامک لطفی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار انعکاس بناب، خرابی تاسیسات منبع آب و هدر رفت آب شرب به زمین های بایر در روستای آلقو را به شدت تکذیب کرد و گفت:
در روستای مذکور در بدو بهره برداری شبکه آب شرب آلقو تامین آب از چشمه و یک حلقه چاه بوده که به علت خشکسالی های متمادی چشمه کاملا خشک و منهول نیز به علت در مسیل بودن تخریب،

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بناب  با بیان اینکه در دوماه اخیر به برکت بارندگی های خوب سال جاری چشمه با اندکی آب دهی جاری شده  است، تصریح کرد: امور بازسازی، مرمت، بتن ریزی و تجهیز توسط این اداره در حال انجام شدن است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به قطعی چندین ساله چشمه مذکور از آب چشمه نمونه برداری شده است و بعد از تایید آزمایشگاه استان در روزهای آتی به چرخه آب شرب این روستا در خواهد آمد.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بناب در پایان گفت: تامین آب روستای آلقو از خط زرینه رود و یک حلقه چاه است که افت فشار آب روستا به علت تعمیرات خط انتقال اصلی زرینه رود بوده است.

انتهای پیام/ داود زیبائی

چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.