انعکاس بناب گزارش می دهد؛

کاندیداهای احتمالی مجلس یازدهم در بناب را بشناسید/ تبلیغات داغ و زودهنگام کاندیداها در مجالس و محافل عمومی!

شناسه خبر: 57574 |

 

 

آن چه در ادامه می آید لیستی از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم در شهرستان بناب است که تنها بر اساس شنیده ها و گمانه زنی تجمیع و تهیه شده و مطمئنا تا آغاز موعد ثبت نام کاندیداها، هیچ لیستی نمی تواند قطعیت داشته باشد.

به گزارش انعکاس بناب، مدت زمان زیادی تا نواخته شدن زنگ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی نمانده است. انتخاباتی که در دو دور به تاریخ‌های ۲ اسفند ۱۳۹۸ و اردیبهشت ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

شهرستان بناب را می توان یکی از انتخاباتی ترین و حساس ترین شهر استان و حتی کشور به حساب آورد. تعداد بالای شرکت کنندگان و میزان مشارکت مردم در انتخابات نسبت به سایر شهرها شاهدی بر این ادعاست و نشان می دهد بنابی ها مشارکت بیشتری را در رقم زدن آینده سیاسی خود خواهند داشت. شاید به همین دلیل است که فعالیت زیرپوستی کاندیداهای انتخابات مجلس، تقریبا چندین ماه قبل، در بناب آغاز می شود.

آنچه که در این شهرستان مورد توجه هست، آغاز تبلیغات زود هنگام کاندیداهای احتمالی است، از حضور در مجالس ترحیم تا شب نشینی با مردم در روستاها و سطح شهر، خیلی به چشم می خورد و معلوم نیست ناظران انتخاباتی فعالیت این افراد را رصد می کنند یا خیر!!

لیست زیر بر اساس گمانه زنی ها جمع شده و احتمال اینکه تغییراتی در این لیست صورت بگیرد، وجود دارد، بنابراین تا زمان ثبت نام باید منتظر لیست نهایی باشیم. (لیست بر اساس حروف الفبا)

۱-ضیاء اله   اعزازی

۲- جواد اکبری

۳-حجت الاسلام رضا   باقری بنابی

۴- عیسی   جلیلی

۵-قربانعلی   حقیقت دوست

۶-فتحعلی   خانمحمدی

**************************

شنیده ها حاکیست یکی از افرادی که پای ثابت انتخابات مجلس در بناب بوده و در ادوار گذشته نیز رد صلاحیت شده است به صورت زیر پوستی در حال آماده سازی فضا برای حضور در انتخابات است تا همچنان با چند دستگی مردم را از انتخاب فردی اصلح و بیطرف و توانمند محروم نمایند. اما مردم آگاهترند و قطعا انتخاب آنها با تکیه بر فرامین مقام معظم رهبری و بزرگان دین خواهد بود، بلکه با انتخاب فرد شایسته در سراسر شهرها، کشور خود را به سمت پیشرفت های روز افزون حرکت دهیم.

 مردم بناب در این دوره به دور از هرگونه حاشیه، فردی را انتخاب خواهند کرد که برای آینده شهرشان مفید و اثرگذار باشد.

در آینده منتظر خبرهای انتخاباتی و روشنگرانه انعکاس بناب باشید.

 انتهای پیام/ سلیمان زاده

چاپ خبر

 

ارسال نظر

3 پاسخ به “کاندیداهای احتمالی مجلس یازدهم در بناب را بشناسید/ تبلیغات داغ و زودهنگام کاندیداها در مجالس و محافل عمومی!”

 1. وحید گفت:

  باسلام و خسته نباشید به نظر من دیگه وقتش رسیده که چهارده سال عقب ماندگی شهرمان را با انتخاب نماینده ای زرنگ باهوش با عورضه و خئیلی صفات مهم که متأسفانه درطول چندسال اخیر هیچ یک از نماینده ها این صفات رانداشتند،انتخاب و جبران کنیم باتشکر

 2. علی حسینی گفت:

  در یک کانال رسمی اظهارات نسنجیده و مغرض نباید درج شود . خدا وکیلی کلمات اصلح و بی طرف و توانمند را از ته دل گفته ای /؟ اگر شایسته سالاری بود بعضی ها در این منصب و مسئولیت ها گمارده نمی شدند.

  • وحید گفت:

   باسلام دوباره اگر و البته باید که سایت خبری بی طرف باشد اما از لحن نوشتار این سایت معلومه که طرفدار کدام نماینده هستش لطفا بیدارشوید خودتان را گول نزنید دیگه بسه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.