با حضور مسئولان نهادها؛

همایش سالانه مجمع عالی بسیج شهرستان بناب برگزار شد+ تصاویر/ برخورد با قاچاق کالا، رسیدگی به وضعیت آسفالت خیابانها و کاهش آسیبهای اجتماعی از مطالبات مهم مجمع عالی بسیج از مسئولان

شناسه خبر: 57676 |

 

 

مجمع عالی بسیج شهرستان بناب با حضور برخی مسئولان و روسای نهادها با هدف بررسی مشکلات شهرستان در سپاه ناحیه بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب، سرهنگ سهراب شفق در این جلسه با بیان اینکه جرایم در شهرستان بناب از نوع سنتی به سمت فضای مجازی روی آورده است، گفت: کلاهبرداری در فضای مجازی افزایش چشمگیری داشته و پلیس فتا با تمام امکانات با مجرمین مجازی برخورد می کند.

وی در پاسخ به مطالبه کارگروه های مجمع در خصوص نظارت بر آژانسها، گفت: جهت نظارت بر آژانس های مسافربری درون شهری و برون شهری سامانه ناظر یک راه اندازی شده است که مردم می توانند تخلفات را از طریق این سامانه گزارش دهند.

فرمانده نیروی انتظامی بناب با اشاره به برخورد با قاچاق کالا در بناب، افزود: متاسفانه کشفیات کالای قاچاق در بناب افزایش شدید پیدا کرده است؛ دستگاه قضا و نیروی انتظامی به جد مقابل قاچاق کالا ایستاده و با متخلفان برخورد خواهد کرد.

سرهنگ شفقی با اشاره به معظل پارک خودروهای سنگین در داخل محدوده شهری، گفت: مشکل پارکینگ برای خودرو های سنگین می بایست هر چه زودتر با همکاری تمامی مسئولین حل و فصل شود تا نارضایتی مردم در این خصوص برطرف گردد.

بخشدار مرکزی بناب نیز در ادامه در پاسخ به مطالبه مجمع در رسیدگی بیشتر به روستاهای بناب، گفت: ۱۵۰ هزار متر مربع از مسیرهای روستاهای بناب زیرسازی شده و تمام روستاهای بناب به دستگاه مکانیزه جمع آوری زباله مجهز شده اند.

وی افزود: اکثر خیابانهای اصلی روستاهای بناب از محل قیر رایگان آسفالت ریزی شده و تنها برخی کوچه های کوچک باقی مانده است که به زودی آنها را نیز آسفالت ریزی خواهیم کرد.

پورناجی ضمن قدردانی از سپاه ناحیه بناب بابت رسیدگی و ساماندهی قبور شهدا در روستاها، گفت: از بنیاد شهید و سپاه می خواهیم بقیه مزار شهدا که در روستاهای دیگر گمنام باقی مانده اند به آنها نیز رسیدگی شود.

معاون شهردار بناب نیز در این جلسه در پاسخ به مطالبه مجمع در خصوص رسیدگی به وضعیت اسفناک آسفالت خیابانها، گفت: در حال حاضر بحث آسفالت یکی از اصلی ترین چالشهای شهرداری بناب است، این در حالیست که پارسال شهرداری قیر را هر تن ۸۰۰ هزار تومان خریداری می کرد، هم اکنون هر تن ۶ میلیون تومان هزینه بر می دارد.

وی علت عدم تخصیص رایگان به شهرستان بناب را جمعیت پایین شهری بناب عنوان کرد و گفت: قیر رایگان تنها به شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر تعلق می گیرد در حالی که جمعیت شهری بناب حدود ۸۰ هزار نفر است، بنابراین قیر رایگان به این شهرستان تعلق نمی گیرد.

علی اصغری ادامه داد: با این وضعیت سعی خواهیم کرد به مرور وضعیت آسفالت خیابانها را بهبود بدهیم.

گفتنی است در این جلسه روسای حاضر در پاسخ به مطالبات کارگروه های مجمع عالی بسیج، بر رفع مشکلات مطرح شده قول همکاری دادند.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.