پیام قدردانی فرمانده سپاه ناحیه بناب از اقشار مختلف بسیج، سازمانها و نهادها بابت همکاری صمیمانه در برگزاری رزمایش

شناسه خبر: 58296 |

 

 

سرهنگ پاسدار عمران دوستی طی پیامی از همکاری صمیمانه ادارات، سازمانها و مسئولان شهرستان در برگزاری رزمایش بزرگ گردانهای بیت المقدس تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش انعکاس بناب، متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.
(امام خامنه‌ای)
خدای عزوجل را شاکریم که امروز شاهد حضور خوب و پرشور بسیجیان انقلابی و ولایتمدار شهرستان بناب در رزمایش بزرگ گردانهای بیت المقدس بسیج سپاه بناب بودیم.
در واقع این دو روز همچون روزهای دفاع مقدس، روزهای دلدادگی و ایثار و عشق، روزهایی که هزاران نفر عاشقانه گوش‌ دل به مرید و رهبر خود سپردند و راهی جبهه‌های دفاع از میهن اسلامی شدند.
رزمایش فوق بهانه ای شد تا عاشقان ولایت گردهم بیایند و ضمن بیعتی دوباره با رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی نشان دهند که ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب اسلامی عقب نمی‌نشینند.
اینجانب بر خود لازم میدانم به عنوان سربازی کوچک و خادمی خدمتگذار در محضر بسیجیان شهرستان شهید پرور بناب، مراتب سپاس و قدردانی صمیمانه خود را از حضور مخلصانه، هوشمندانه و با شور و شعور همه عزیزان پاسدار و بسیجی؛ فرماندهان گردانهای بیت المقدس، فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج؛ در رزمایش بزرگ  بیت المقدس بسیج را اعلام و توفیق روز افزون شما را در همه ی مراحل زندگی به ویژه انجام تکلیف حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی تا تحقق هدف متعالی آن یعنی تحقق تمدن جهانی اسلام، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
همچنین از مساعدت و همراهی همه مسئولین بسیجی شهرستان؛ سازمانها و نهادها، فرماندار محترم و اعضای شورای اداری؛ نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی؛ اعضای شورای شهر و شهردار؛ رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان؛ اداره تربیت بدنی؛ صنعت و معدن؛ فرماندهان محترم نظامی و انتظامی و… که در هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن رزمایش گردانهای بیت المقدس  همکاری صمیمانه نمودند کمال تقدیر و تشکر را دارم و عاقبت به خیری را از خداوند منان برایشان خواستارم.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه بناب
سرهنگ پاسدار عمران دوستی
چاپ خبر

 

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.