رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان بناب منصوب شد

شناسه خبر: 58438 |

 

 

رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان بناب با حکم مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی و با حضور فرمانداراین شهرستان، مدیرکل امور مالیاتی استان، معاون مالیاتی شهرستان ها و سایر مسئولین اداره کل معرفی شد.

به گزارش انعکاس بناب، غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جدید بناب، گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام” رونق تولید” نامگذاری شده وصول درآمدهای مالیاتی باید به گونه ای باشد که از تکیه بر درآمدهای نفتی کاسته شده و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گام برداشت.

در حکم مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، خطاب به رئیس جدید اداره امور مالیاتی بناب، آمده است: « توسعه پایدار کشور و گذار از اقتصاد و بودجه عمومی بدون اتکا به نفت، مستلزم هوشمندسازی نظام مالیاتی کشور و طراحی و پیاده سازی مالیات هوشمند و تکمیل طرح جامع مالیاتی است و انتظار می رود با بسیج و هماهنگی کلیه امکانات درون و برون سازمانی این مهم تا قبل از پایان دولت تدبیر و امید به شکل جامع و کامل اجرایی گردد».


در پایان جلسه از زحمات چندین ساله محمدحسین عفوی، رئیس سابق این اداره قدردانی شد و پرویز محمدپور شیراز به عنوان رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان بناب منصوب شد.

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.