نماینده بناب:

پیشگامان افزایش قیمت ها بعد از گرانی بنزین را بشناسید/ دولت باید بر کنترل بازار نظارت جدی داشته باشد

شناسه خبر: 58834 |

 

 

نماینده بناب در مجلس گفت: برخی شرکت های دولتی به جای اینکه در افزایش ندادن قیمت کالاها بعد گرانی بنزین پیشگام باشند، قیمت محصولات شان را افزایش داده اند.

به گزارش انعکاس بناب، ضیاءالله اعزازی نماینده مردم بناب، با تأکید بر لزوم نظارت دولت بر بازار گفت: همه قوای نظام بر کنترل بازار به دنبال افزایش قیمت بنزین تأکید دارند تا این گرانی باعث افزایش سرسام آور قیمت ها نشود.
وی افزود: انتظار داریم تا دولت با جدیت بحث کنترل بر بازار را پیگیری کند تا اجناس مختلف به بهانه گرانی بنزین افزایش قیمت به همراه نداشته باشد.
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه خروجی این کار چندان موفق نیست و ما در بازار شاهد اثرات مثبت آن نیستیم.
اعزازی خاطرنشان کرد: دولت باید اعتماد مردم را جلب کند اعتماد مردم هم زمانی جلب می شود که وقتی دولت می گوید کنترل می کنیم در عمل هم این کار را انجام دهد.
وی افزود: نظارت بر بازار جزو محدوده وظایف و اختیارات دولت است و دولت است که باید با تمام توان بر قیمت کالاها بازار نظارت داشته باشد.
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شنیده ها از این حکایت دارد که شرکت های دولتی بعد از گرانی بنزین محصولات شان را گران کرده اند که این اقدام صحیح نیست. شرکت های دولتی باید در بحث عدم افزایش قیمت ها پیشگام باشند.
عضو مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: امیدوارم بر بحث نظارت بر بازار اقدامات مناسب صورت گیرد تا اعتماد مردم لطمه نبیند.

انتهای پیام/ش

چاپ خبر

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

یک پاسخ به “پیشگامان افزایش قیمت ها بعد از گرانی بنزین را بشناسید/ دولت باید بر کنترل بازار نظارت جدی داشته باشد”

  1. مجاز محمد حسین گفت:

    آقای اعزازی ؛ اولین مقصر این افزایش قیمتها شما هستید ، شما نمایندگان بی خیال ، بی هویت و بی ریشه ، شما باید محاکمه شوید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.