مراسم وحدت حوزه و دانشگاه با حضور رئیس مرکز خدمات حوزه های سراسر کشور، مسئولان شهرستان و جمعی از دانشجویان و طلاب در مسجد جامع حوزه علمیه بناب برگزار شد.

به گزارش انعکاس بناب، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ربانی در این مراسم با تاکید بر اینکه تنها راه حل مشکلات و مقابله با توطئه های دشمنان وحدت و همکاری در بین تمام اقشار جامعه است، گفت: اگر همه بخواهیم و برای حل مشکلات اساسی کشور دست بر دست هم دهیم قطعا نتایج بسیار مثبتی حاصل می شود و از مشکلات عبور خواهم کرد.

رئیس مرکز خدمات حوزه های سراسر کشور، وحدت دانشگاه و حوزه را موجب پیشرفت کشور دانست و گفت: در طول ۴۰ سال انقلاب همین وحدت و همکاری دانشگاهیان و حوزویان موجب شد دستاوردهای بسیار خوبی برای کشور در عرصه های مختلف حاصل شود.

وی افزود: امروز با توجه به افزایش فشارهای دشمنان خارجی و داخلی به انقلاب و نظام این وحودت و یکپارچگی می بایست مستحکم تر از هر زمانی شود و دانشجویان و طلاب با نشست های صمیمی و همکاری یکدیگر به فکر حل مشکلات کشور باشند.

رئیس مرکز خدمات حوزه های سراسر کشور در پایان با تاکید بر اینکه در سراسر کشور بناب را شهر علم و حوزه می شناسند، گفت: این شهرستان دارای پتانسیل ها و دانشگاه ها و حوزه علمیه بسیار قوی دارد، لذا انتظار داریم از این شهرستان اخبار خوبی در نتیجه همکاری دانشگاهیان و حوزویان شنیده شود.

گزارش تصویری

photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۱۴ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۲۰ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۲۶ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۳۲ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۳۷ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۴۲ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۴۷ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۵۴ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۵ ۵۹ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۶ ۰۵ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۶ ۰۹ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۶ ۱۵ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۶ ۲۰ photo ۲۰۱۹ ۱۲ ۱۸ ۰۹ ۱۶ ۲۵